Katalog

Cylinder
Moc
Addycja
Krzywizna

Soczewki toryczne 

Jest 17 produktów.

Od samego początku stawiamy na oferowanie usług na najwyższym poziomie. Dlatego proponujemy Klientom wyłącznie sprawdzone produkty, które z czystym sercem możemy polecać. Jesteśmy w stanie zagwarantować pełne zadowolenie ze szkieł kontaktowych znajdujących się w ofercie naszego sklepu internetowego wzrok24.pl. Jeśli chcesz kupić najlepsze soczewki toryczne, których cena jest bardzo atrakcyjna to możesz przestać szukać. Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz dla siebie doskonałe szkła kontaktowe. Zapewniamy, że szybko docenisz ich zalety. Oferujemy produkty wykonywane z niezwykłą starannością oraz najlepszych tworzyw. Pamiętaj, że soczewka toryczna powinna zapewniać ostre i stabilne widzenie nawet w niekorzystnych warunkach, na przykład podczas jazdy samochodem czy pracy przed komputerem. Sprawdź nasz sklep!

Soczewki toryczne idealne dla osób zmagających się z nadmierną suchością oka

Soczewki toryczne powstały z myślą o osobach, które zmagają się z problemem nadmiernej suchości oka, czyli dolegliwości, która może powodować niemiłe i uporczywe swędzenie i otarcia gałek ocznych. Produkt ten, w stosunku do innych rodzajów soczewek, zawiera większą ilość wody (aż 62%), dzięki czemu komfort jego użytkowania jest bardzo wysoki. Tego typu szkła kontaktowe posiadają wiele zalet, ale wymagają także codziennej pielęgnacji (czyszczenie po każdorazowym wyjęciu z oka). Polecane są one głównie osobom szczególnie narażonym na tzw. „zespół suchego oka”, czyli pracownikom, którzy ze względu na charakter wykonywanej przez nich pracy siedzą przez większą część dnia przed monitorem komputera lub przebywają w niewywietrzonych i schłodzonych sztucznym powietrzem, pomieszczeniach. Soczewki toryczne bardzo dobrze sprawdzają się również u osób, u których stwierdzono astygmatyzm (chorobę polegającą na tym, że światło nie skupia się na siatkówce tylko w różnych kierunkach), gdyż dzięki swoim właściwościom, skutecznie walczą z tą wadą wzroku i poprawiają ostrość widzenia. Wśród najpopularniejszych producentów soczewek torycznych można wymienić: Alcon, Cooper Vision, Bausch&Lomb oraz Johnson&Johnson.

Zobacz, jak prawidłowo dbać o soczewki toryczne wielokrotnego użytku

Kluczowe jest, aby szkła kontaktowe toryczne były idealnie dopasowane. Muszą być przepisane przez lekarza, który posiada umiejętności doboru soczewek do wzroku i oczu danej osoby. Soczewki kontaktowe na astygmatyzm mogą być jednodniowe, dwutygodniowe lub miesięczne. Do Ciebie należy decyzja, które wolisz. Soczewki kontaktowe toryczne wielokrotnego użytku wymagają przestrzegania zasad higieny i odpowiedniej pielęgnacji. Przed ich założeniem należy dokładnie umyć ręce. Chodzi o to, aby do oka niedostały się żadne bakterie znajdujące się na skórze. Po ściągnięciu szkieł kontaktowych, umieszcza się je w specjalnym pojemniku wypełnionym płynem do soczewek. Natomiast jednorazowe od razu wyrzucamy do kosza. Zaznaczmy, że produkty pochodzące od najlepszych dostawców charakteryzują się bezproblemowym noszeniem, doskonałą przepuszczalnością tlenu oraz ochroną przed promieniowaniem ultrafioletowym. Zapraszamy do kontaktu!

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Proszę czekać
Trwa przetwarzanie zamówienia