Katalog

Cylinder
Moc
Addycja
Krzywizna

Soczewki sferyczne 

Jest 37 produktów.

Szukasz trwałych, sprawdzonych, komfortowych, cieszących się wyłącznie dobrymi opiniami i w korzystnej cenie soczewek sferycznych? Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu internetowego wzrok24.pl. Jesteśmy najlepszym rozwiązaniem dla Twoich oczu. Proponujemy wysokiej jakości soczewki sferyczne od cenionych producentów. Postaw na chwalony przez wielu naszych Klientów asortyment, który zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby. Zapewniamy realizację zamówień w szybkim czasie, wysokiej jakości usługi oraz satysfakcje z zakupionych u nas produktów. Z chęcią również odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Nie czekaj, tylko postaw na cieszący się renomą sklep internetowy z doskonałymi i najlepszymi soczewkami sferycznymi!

Soczewki sferyczne – poznaj ich wszystkie doceniane atuty

Soczewki sferyczne swoją nazwę zawdzięczają ciekawej budowie: ich wewnętrzna i zewnętrzna powierzchnia ma kształt wycinka kuli, czyli jej sfery. Posiadają one wiele zalet. Jedną z najgłówniejszych i najbardziej pożądanych przez użytkowników jest ich niezwykła elastyczność, która sprawia, że spośród wszystkich dostępnych na rynku szkieł kontaktowych, to właśnie sferyczne najlepiej i najłatwiej dopasowują się do rogówki oka, dzięki czemu takie czynności jak ich wkładanie i wyjmowanie należą do przyjemnych, a komfort użytkowania jest wysoki. Soczewki sferyczne wykonane są z bardzo dobrej jakości materiału, posiadają wysoki stopień przepuszczalności tlenu oraz są odpowiednio nawodnione. Należy tutaj także wspomnieć, iż ten typ szkieł jest bardzo popularny a wiąże się to z faktem, że nadają się one do korekcji różnorodnych wad wzroku (szczególnie krótkowzroczność oraz dalekowzroczność). Ich zakres mocy i ostrości widzenia jest bardzo szeroki i na dzień dzisiejszy znajduję się on w przedziale od -25 Dioptrii do +25 Dioptrii. Soczewki sferyczne może nosić każdy, kto boryka się z problemami ze wzrokiem, szczególnie zaś polecany jest osobom w dużymi wadami w zakresie poprawnego widzenia. Niektórzy z producentów (np. Alcon) w swojej ofercie mają soczewki sferyczne o lekkim zabarwieniu, które pogłębia naturalny kolor oczu (w szczególności jasnych), oraz ułatwia osobom gorzej widzącym szybką lokalizację soczewek np. w pojemniczku.

Wybierz odpowiednie soczewki sferyczne do Twoich potrzeb

Od początku działalności stawiamy na satysfakcję Klientów i ciągły rozwój. Dlatego systematycznie wzbogacamy swój asortyment, aby proponować najnowsze rozwiązania. Sferyczne soczewki docenią przede wszystkim osoby, którym zależy na komforcie, braku zaparowanych czy mokrych szkieł okularowych oraz idealnej widoczności. Tego typu szkła kontaktowe można podzielić ze względu na tryb wymiany oraz noszenia. Soczewka sferyczna może służyć przez dzień, dwa tygodnie czy miesiąc. To, jakie wybierzemy zależy od indywidualnych potrzeb danej osoby. Najpopularniejsze i najbardziej korzystne pod względem ekonomicznym są soczewki miesięczne. Natomiast najbardziej komfortowe, higieniczne i niestety najdroższe są szkła jednodniowe. Zapoznaj się z naszą ofertą i znajdź dla siebie odpowiednie soczewki sferyczne. Kup produkt z najwyższej półki w bardzo korzystnej cenie. Zapraszamy do kontaktu!

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Proszę czekać
Trwa przetwarzanie zamówienia