Katalog

Cylinder
Moc
Addycja
Krzywizna

Soczewki progresywne 

Jest 18 produktów.

W asortymencie naszej platformy zakupowej wzrok24.pl znajdziesz najlepsze soczewki progresywne, które doskonale sprawdzą się w każdej sytuacji. To niesamowita wygoda noszenia oraz niezawodność. Proponujemy świetne w każdym calu produkty, które pochodzą wyłącznie od marek cieszących się zaufaniem Klientów. Opinia osób odwiedzających nasz sklep jest najważniejsza, dlatego robimy wszystko, aby sprostać wszystkim oczekiwaniom, nawet tym najbardziej wygórowanym. Jesteśmy pewni swojego asortymentu, dlatego możemy zapewnić sto procent satysfakcji z jego użytkowania. Zaopatrując się w progresywne soczewki u nas, masz pewność zakupu trwałego produktu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową i bogatą ofertą. Przekonaj się sam, dlaczego warto postawić na soczewki progresywne oferowane przez nasz sklep internetowy wzrok24.pl.

Zobacz, dla kogo dedykowane są soczewki progresywne

Soczewki progresywne to szczególny rodzaj soczewek stworzony po to, by służyć osobom, które ukończyły 45 rok życia, ponieważ tę grupę ludzi najczęściej dotyka tzw. presbiopia, czyli starczowzroczność oraz inne zaburzenia akomodacyjne. Posiadają one powłokę antyrefleksyjną i fotochromową. Chronią przed niebezpiecznym promieniowaniem UV. Ich głównym zadaniem jest automatyczne dostosowywanie ostrości widzenia względem rzeczy, na które w danej chwili dana osoba patrzy. Jedną z ważniejszych właściwości soczewek progresywnych jest podział powierzchni soczewki na obszary: bliż, dal, oraz obszar pośredni, a to z kolei jest bardzo pomocne przy patrzeniu na różne odległości (nie potrzeba już dwóch par okularów korekcyjnych czy różnych szkieł kontaktowych, bo dzięki tym soczewkom mamy produkt 2 w 1). Zalecane są one osobom mającym problem z czytaniem tekstów, oglądaniem telewizji, obrazów i zdjęć z bliskiej odległości i z daleka, spacerowaniem po ulicach itp., czyli wszystkim tym, których wzrok uległ pogorszeniu na wskutek upływających lat i nie tylko. Soczewki progresywne produkują przede wszystkim takie firmy jak: Alcon, Johnson&Johnson oraz Bausch&Lomb.

Profesjonaliści pomogą Ci dobrać odpowiednie soczewki progresywne

W naszym sklepie internetowym wzrok24.pl znajdziesz wyłącznie wysokiej jakości soczewki progresywne. Specjalnie dla Klientów przygotowaliśmy bardzo atrakcyjny cennik. Zaznaczmy, że wybór prawidłowych szkieł kontaktowych może okazać się trudną sprawą. Nie musisz się martwić i możesz skorzystać z profesjonalnego doradztwa. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji przez 24 godziny na dobę. Szczegółowo wyjaśnią wszystkie interesujące Cię kwestie i pomogą dobrać odpowiedni produkt, który idealnie wpisze się w Twoje wymagania. Posiadamy bardzo bogatą ofertę, dlatego na pewno nie będzie problemu z dopasowaniem prawidłowych szkieł kontaktowych do potrzeb danej osoby. Soczewka progresywna wymaga właściwej pielęgnacji. U nas zaopatrzysz się w specjalne i najlepsze płyny. Dołącz do grona wielu zadowolonych Klientów. Postaw na nasz sklep internetowy wzrok24.pl i kup najlepsze soczewki progresywne, których cena jest konkurencyjna na rynku. Sprawdź nas!

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Proszę czekać
Trwa przetwarzanie zamówienia