Katalog

Cylinder
Moc
Addycja
Krzywizna

Soczewki na noc i dzień 

Jest 10 produktów.

Soczewki na dzień i na noc dedykowane są przede wszystkim osobom, które na stałe chcą zrezygnować z noszenia okularów korekcyjnych. Tego typu szkła można nosić dwadzieścia cztery godziny na dobę. Mogą być użytkowane nawet do miesiąca czasu. Soczewki na noc i na dzień to również doskonałe rozwiązanie dla Klientów, którzy posiadają bardzo dużą wadę wzroku i muszą używać okularów z grubymi szkłami, co może wyglądać niezbyt estetycznie. Posiadamy bardzo bogaty asortyment, który zawiera najlepsze szkła kontaktowe. Zafunduj sobie komfort na najwyższym poziomie i ciesz się użytkowaniem niesamowicie komfortowych soczewek. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu internetowego wzrok24.pl.

Soczewki Night&Day to ekonomia, wygoda i zaoszczędzony czas

Rynek szkieł kontaktowych staje się coraz bardziej popularny. Wiąże się to z tym, iż soczewki kontaktowe są znakomitym produktem zastępczym dla tradycyjnych okularów korekcyjnych. Producenci starając się zaspokoić potrzeby klientów i wyjść naprzeciw ich wymaganiom, stwarzają coraz to nowsze i doskonalsze rozwiązania w tej dziedzinie. Taką właśnie formułą są soczewki na noc i na dzień. Soczewki na noc i na dzień, jak sama nazwa wskazuje, mogą być noszone przez 24 godziny na dobę. Ich ogromną zaletą jest brak konieczności ich wyjmowania przed pójściem do spania. Jest to szczególnie ważne dla osób mających dużą wadę wzroku (np. podczas wstawania w nocy do toalety lub kuchni, założone soczewki usprawniają wykonanie danej czynności), oraz osób zabieganych, zapracowanych, dla których liczy się wygoda i zaoszczędzony czas. Soczewki te sprawdzają się również na wszelkiego rodzaju wycieczkach i wyprawach, gdzie nie ma odpowiednich warunków do pielęgnowania i przechowywania zwykłych szkieł kontaktowych. Innym, niemniej ważnym argumentem przemawiającym za stosowaniem soczewek typu Night&Day jest ich korzystna cena (do której należy także doliczyć oszczędność na zakupie specjalnego płynu do codziennej pielęgnacji) oraz długi okres użytkowania (około miesiąca). Najbardziej znanym producentem soczewek Night&Day jest firma Alcon. W jej ofercie znajdą Państwo miesięczne soczewki wyprodukowane ze specjalnego fluorosilikonu i hydrożelu. Połączenie obu składników sprawia, że soczewka jest bardziej odporna na przyleganie się do niej osadów, a co za tym idzie komfort jej użytkowania jest znacznie większy.

Kup soczewki całodobowe i zapomnij o wadzie wzroku

Dzięki użytkowaniu soczewek całodobowych wada wzroku nie stanowi żadnego problemu. Takie szkła kontaktowe pozwalają o niej zapomnieć. Plusem jest to, że soczewek nie trzeba zdejmować na noc i umieszczać ich w specjalnym pojemniku wypełnionym płynem pielęgnacyjnym. Jednak pamiętać należy o ich systematycznym oczyszczaniu. Ma to duży wpływ na komfort użytkowania. Dzięki temu, unikniesz również dostania się do oka bakterii znajdujących się na skórze. Trzeba zwracać uwagę na to, aby go nie podrażnić. Zaznaczyć warto, że pielęgnacja soczewek całodobowych zajmuje bardzo mało czasu, co jest doceniane przez ich użytkowników. Soczewki na dzień i na noc doskonale sprawdzą się również dla osób, które sporo pracują przy komputerze, jak i świeżo upieczonych rodziców. Warto pamiętać, aby zaopatrywać się wyłącznie w wysokiej jakości soczewki , które pochodzą od znanych i cieszących się dobrymi opiniami marek. W naszym sklepie internetowym wzrok24.pl zaopatrzysz się w wysokiej jakości soczewki całodobowe. Proponujemy również bardzo korzystny cennik. Zobacz, że jesteśmy najlepszym wyborem dla Twoich oczu!

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Proszę czekać
Trwa przetwarzanie zamówienia