Katalog

Cylinder
Moc
Addycja
Krzywizna

Soczewki miesięczne / 30 dniowe 

Jest 44 produktów.

Soczewki miesięczne to doskonałe rozwiązanie dla osób, które zmęczone już są codzienną lub cotygodniową zmianą szkieł kontaktowych. Przygotowaliśmy dla Klientów wyjątkowy i bogaty asortyment, który zawiera produkty dostarczane od najlepszych w branży marek. W naszej platformie zakupowej znajdziesz soczewki 30-dniowe stworzone z wykorzystaniem najnowszej technologii. Charakteryzują się doskonałą wygodą użytkowania oraz najwyższej jakości produkcją. Najczęściej tworzone są z materiału silikonowo-hydrożelowego, który gwarantuje prawidłowe nawilżenie gałek ocznych. Jeśli szukasz trwałych i sprawdzonych soczewek, których cena jest konkurencyjna na rynku to zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Zobacz, dla kogo preferowane są soczewki miesięczne

Soczewki miesięczne są produktem, który wkomponował się pośrodku jeśli chodzi o czas użytkowania szkieł kontaktowych (okres miesięczny jest krótszy bowiem od kwartalnego i rocznego a dłuższy od dwutygodniowego czy też od soczewek jednorazowego użytku). Soczewki te powstały z myślą o osobach, które borykają się z różnymi wadami wzroku, a nie chcą lub nie mogą na co dzień nosić tradycyjnych, korekcyjnych okularów. Rozróżniamy dwa typy soczewek miesięcznych: Soczewki dzienne, które powinny być noszone tylko w ciągu dnia; Soczewki całodobowe, które nie muszą być wyjmowane na noc, dzięki czemu użytkownik może się cieszyć wyostrzonym, dobrym wzrokiem 24 godziny na dobę. Wspomniane wyżej soczewki są wykonane ze specjalnego materiału, który ma za zadanie utrzymać ich właściwości przez 30 dni. Ich główną cechą, a zarazem dużym walorem jest zapobieganie osadzania się białka na gałkach ocznych i utrzymywanie przez cały czas soczewki odpowiednio nawilżonej i przejrzystej.

Wybieraj soczewki miesięczne od sprawdzonych producentów

Ważne jest również fakt, iż użytkownik nie wyczuwa że ma w oku „ciało obce” co sprawia, że komfort noszenia tych soczewek jest na bardzo wysokim poziomie. Należy także wspomnieć, że soczewki te wymagają odpowiedniej pielęgnacji co kilka dni, aby zapobiec powstawaniu bakterii i drobnoustrojów na ich powierzchni. Soczewki na miesiąc, ze względu na ich stosunkowo krótki okres użytkowania, można z powodzeniem stosować tylko w wybranym okresie w ciągu roku. Szczególnie mogą z tego skorzystać np. miłośnicy nart i innych sportów zimowych, urlopowicze w okresie letnim itp. Głównymi producentami miesięcznych szkieł kontaktowych są: Cooper Vision, Bausch&Lomb, Horien, Eyeye, Ciba Vision.

Soczewki miesięczne to oszczędność, trwałość i komfort

Soczewki na miesiąc charakteryzują się wysoką przypuszczalnością gazów, co wiąże się ze stałym i swobodnym dopływem tlenu do oczu. Zakup szkieł kontaktowych 30-dniowych to opłacalne rozwiązanie z punktu ekonomicznego. Koszt ich zakupu jest mniejszy od inwestowania w codzienne nowe soczewki. Nie powinno być również problemu z ich odpowiednią pielęgnacją. Wystarczy kupić odpowiedni płyn. Jeśli będzie problem z jego prawidłowym dobraniem to można skorzystać z pomocy specjalistów, którzy szczegółowo wyjaśnią zastosowanie poszczególnych produktów. Można wybrać płyn wielofunkcyjny lub oksydacyjny. Ten drugi doskonały jest dla alergików oraz osób cierpiących na zespół suchego oka. Ważną kwestią jest, żeby pamiętać o terminie wymiany soczewek. Ma to ogromny wpływ na komfort ich noszenia, a także zdrowie oczu. Warto jeszcze raz zaznaczyć, że skorzystanie z pomocy profesjonalistów to kluczowa sprawa. Otrzymasz pewność, że soczewka miesięczna została idealnie dopasowana. Sprawdź, dlaczego warto zaopatrzyć się w produkty oferowane przez nasz sklep internetowy wzrok24.pl.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Proszę czekać
Trwa przetwarzanie zamówienia