Katalog

Cylinder
Moc
Addycja
Krzywizna

Soczewki kolorowe 

Jest 12 produktów.

W naszym sklepie internetowym wzrok24.pl kupisz kolorowe soczewki pochodzące od najpopularniejszych producentów. Zapewniamy szybką realizację zamówień i błyskawiczną wysyłkę. Dodatkowo, u nas uzyskasz profesjonalną i kompleksową pomoc w doborze właściwego produktu. Jeśli chcesz zaopatrzyć się w wyjątkowo trwałe i komfortowe soczewki, których cena jest konkurencyjna na rynku to zapoznaj się z naszą bogatą ofertą. Postaw na sprawdzone, najlepsze rozwiązanie dla Twoich oczu i ciesz się wygodą użytkowania wysokiej jakości szkieł kontaktowych. Wybierz cieszący się samymi pozytywnymi opiniami nasz sklep online wzrok24.pl. Zmień wygląd swoich oczu za pomocą wyjątkowych soczewek kolorowych. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Kolorowe soczewki pozwolą Ci zabłysnąć na imprezie

Jeśli jesteś osobą odważną, lubiącą zmiany zarówno w swoim życiu jak i w wyglądzie, to kolorowe soczewki kontaktowe są stworzone właśnie dla Ciebie. To dzięki nim możesz w szybki i bezinwazyjny sposób zmienić kolor swoich oczu na taki, który Ci się podoba lub który akurat będzie się dobrze komponował z Twoim ubiorem czy też współgrał z towarzyszącym Ci nastrojem.

Kolorowe soczewki kontaktowe są wykonane z wysokiej jakości miękkiego materiału. W sprzedaży dostępne są ich dwa typy: korekcyjne, które przeznaczone są dla osób z wadami wzroku, oraz tzw. „zerówki”, które mogą być noszone przez osoby, u których nie występują problemy z widzeniem (tutaj czynnikiem decydującym o wyborze są walory estetyczne). Oferty producentów są bardzo różnorodne, zawierają szeroką gamę kolorów, w której każdy może odnaleźć swój wymarzony odcień tęczówki i podkreślić głębie swojego spojrzenia. Bardzo ciekawą opcją są również soczewki wzorzyste (np. znak dolara) oraz te o bardzo nietypowym zabarwieniu (np. białe, żółte), dzięki którym można bez większego problemu zabłysnąć w towarzystwie. Najczęściej soczewki kolorowe wybierają osoby młode, kreatywne, nie bojące się nowych wyzwań i eksperymentów, pragnące zmienić swój wizerunek np. z okazji jakiegoś szczególnego wydarzenia (ślub, ważne przyjęcie). Bardzo dobrze sprawdzają się one także na balach karnawałowych, gdzie prym wiodą ciekawe przebrania kostiumowe, a także w dyskotekach i na randkach.

Wzmocnij lub zmień kolor swoich oczu za pomocą soczewek

Nasz sklep internetowy wzrok24.pl oferuje soczewki kolorowe miesięczne, dwutygodniowe, a także jednodniowe. Jeśli chodzi o podział ze względu na barwę to wyróżniamy szkła kontaktowe zmieniające i wzmacniające kolor oczu czy rozświetlające i pogłębiające spojrzenie. Można również zaopatrzyć się w szkła ze wzorami lub powiększające oczy. Jak widzimy jest wiele wariantów do wyboru. Zaznaczmy, że soczewki kolorowe są bezpieczne, ponieważ zawarty w nich barwnik jest zamknięty w jej wnętrzu. Dlatego nie musimy obawiać się, że zetknie się z powierzchnią oka i uszkodzi wzrok. Soczewki kolorowe z chęcią kupowane są zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn, którzy coraz bardziej przekonują się do tego typu szkieł kontaktowych. Dużą popularność zyskała, między innymi soczewka kolorowa kontaktowa tzw. plano o mocy 0:0, która przeznaczona jest dla osób bez wady wzroku. Wybierz dla siebie odpowiednie szkła kolorowe w naszej platformie zakupowej wzrok24.pl.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Proszę czekać
Trwa przetwarzanie zamówienia