Katalog

Cylinder
Moc
Addycja
Krzywizna

Soczewki 2 tygodniowe 

Jest 5 produktów.

Jeśli chcesz kupić doskonałe pod każdym względem soczewki dwutygodniowe to idealnie trafiłeś. Posiadamy bardzo bogaty asortyment najlepszych produktów, które docenione zostały przez wielu naszych Klientów. Oferowane przez nasz sklep internetowy wzrok24.pl soczewki 2-tygodniowe to nie tylko wysoka jakość wykonania oraz komfort noszenia, ale również atrakcyjna cena. Gwarantujemy stuprocentowe zadowolenie z zakupionych produktów. Nasi wykwalifikowani pracownicy są do Twojej dyspozycji przez 24 godziny na dobę. Zaufaj profesjonalistom i ciesz się niezwykłym komfortem i bezpieczeństwem noszenia niesamowicie trwałych szkieł kontaktowych. Zachęcamy do kontaktu i sprawdzenia naszej wyjątkowej oferty!

Sprawdź, dlaczego warto zainwestować w soczewki dwutygodniowe

Rynek szkieł kontaktowych jest coraz większy, a wybór odpowiednich dla siebie soczewek jest utrudniony ze względu na coraz to nowsze, ciekawsze propozycje producentów. Jednym z ważnych kryteriów wyboru jest czas użytkowania danej soczewki. Dla jednych im dłuższy jest ten okres tym lepiej, dla innych sprawa się ma zupełnie odwrotnie. Poniżej przedstawiamy krótki opis soczewek dwutygodniowych, który mamy nadzieję pomoże Państwu przy podejmowaniu decyzji.

Soczewki dwutygodniowe, jak sama nazwa wskazuje to soczewki, które można nosić przez okres 14 dni a następnie należy je wyrzucić i założyć nowe. W czasie tego okresu, ważne jest, by nie zapominać o ich odpowiedniej pielęgnacji, która eliminuje ryzyko powstania osadów i innych zanieczyszczeń i sprawia, że soczewki można bezpiecznie użytkować. Na dzień dzisiejszy rozróżniamy dwa rodzaje soczewek 14-dniowych: Soczewki codziennego stosowania, które należy moczyć w specjalnym płynie w ciągu nocy; Soczewki typu Day&Night, noszone przez 7 dni, ale przez całą dobę (po 12 godzinach stosowania, przemywamy i zakładamy z powrotem). Szkła kontaktowe dwutygodniowe szczególnie polecane są osobom, które np. planują wypoczynek nad morzem, gdzie chcą uprawiać sporty wodne, nosić modne okulary przeciwsłoneczne i się opalać. Bardzo często wybierane są także przez sportowców, którzy w większości przypadków nie mogą pozwolić sobie na noszenie okularów korygujących ich wadę wzroku, a także imprezowiczów, którzy lubią poszaleć w rytmie muzyki. Najbardziej znaną firmą produkującą soczewki dwutygodniowe jest Johnson&Johnson.

Nasz sklep internetowy wzrok24.pl to najlepsze rozwiązanie dla Twoich oczu

Zakup soczewek dwutygodniowych ma mnóstwo zalet, które doceniło wielu ich użytkowników. Gwarantują najwyższe uczucie komfortu i świeżość nawet po długotrwałym korzystaniu. Szkła kontaktowe pochodzące od cieszących się wyłącznie pozytywną opinią producentów, charakteryzują się doskonałymi parametrami przepuszczalności tlenu. Są także bardziej ekonomiczne niż soczewki jednodniowe. Dlatego osoby, które planują często z nich korzystać, powinny w nie zainwestować. Tego typu produkty zapewniają również odpowiednie nawilżenie oka. Przechowywanie i dbanie o soczewki dwutygodniowe również nie sprawia żadnych problemów. Zanim włoży się je do pojemniczka, za każdym razem należy wyczyścić je mechanicznie i opłukać specjalnym płynem. Przekonaj się sam, że nasz sklep internetowy wzrok24.pl to najlepsze rozwiązanie dla Twoich oczu!

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Proszę czekać
Trwa przetwarzanie zamówienia