Clariti 1 Day Multifocal 30 szt.

Clariti 1 Day Multifocal 30 szt.

Opinie

Napisz opinię

Clariti 1 Day Multifocal 30 szt.

Clariti 1 Day Multifocal 30 szt.

Wybierz parametry soczewek

Lewe oko

Prawe oko

Kupując więcej oszczędzasz czytaj więcej

134,99 zł

W związku z opóźnieniami dostaw od producenta Cooper Vision, niektóre moce soczewek mogą zostać wysłane z opóźnieniem. Przed złożeniem zamówienia można sprawdzić dostępność danej mocy pod adresem: kontakt@taniesoczewki.pl
  • Producent Cooper Vision
  • Kategoria Soczewki progresywne
  • Sztuk w opakowaniu 30 szt.
  • Moc -6,00 do +5,00
  • Średnica 14,1
  • Krzywizna 8,6
  • Wysyłka 1-5 dni roboczych

Clariti 1 Day Multifocal 30szt - to jednodniowe soczewki kontaktowe, dedykowane osobom, u których na wskutek upływającego czasu, pogorszyła się ostrość wzroku (tzw. starczowzroczność).

Starczowzroczność dotyka przeważnie osoby, które ukończyły 45 roku życia i bywa bardzo uciążliwa w codziennym funkcjonowaniu. Charakteryzuje się ona niewyraźnym, rozmytym widzeniem obrazów i kształtów w różnych odległościach. Wadę tę skutecznie korygują progresywne soczewki kontaktowe, wśród których, na uwagę zasługuje propozycja firmy Cooper Vision – Clariti 1 Day Multifocal.

Clariti 1 Day Multifocal zostały wykonane z wysokiej jakości materiału- Somofilcon A, którego podstawowe parametry utrzymują się na bardzo wysokim poziomie, a mianowicie:

  • Stopień nawodnienia wynoszący aż 56%;

  • Przepuszczalność tlenu do rogówki Dk/t= 86.

Soczewki Clariti 1 Day Multifocal zaopatrzono także w unikalna technologię AquaGen ™, odpowiedzialną za kilkugodzinne utrzymywanie nawilżenia na optymalnym, dla zdrowia oczu, poziomie.

Nie bez znaczenia ma także konstrukcja soczewki – asferyczna budowa Clariti 1 Day Multifocal i zaokrąglone krawędzie, pozwalają na jak najlepsze dopasowanie się soczewki do kształtu oka, w taki sposób, by nie uwierała i nie przesuwała się podczas noszenia. Jest to bardzo istotne dla uzyskania 100% skuteczności leczenia prezbiopii.

Producent zadbał również o ochronę oczu przed niebezpiecznym promieniowaniem słonecznym, wyposażając soczewki w filtry ochronne UVA i UVB.

Wszystkie wyżej wymienione cechy oraz technologia AquaGen ™ w znaczący sposób wpływają na niewiarygodny komfort oraz wysokie bezpieczeństwo użytkowania soczewek Clariti 1 Day Multifocal.

Soczewki Clariti 1 Day Multifocal polecane są osobom preferującym jednodniowy tryb wymiany soczewek kontaktowych.  

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Proszę czekać
Trwa przetwarzanie zamówienia