Clariti 1 Day Multifocal 30 szt.

Clariti 1 Day Multifocal 30 szt.

Opinie

Napisz opinię

Clariti 1 Day Multifocal 30 szt.

Clariti 1 Day Multifocal 30 szt.

Wybierz parametry soczewek

Lewe oko

Prawe oko

Kupując więcej oszczędzasz czytaj więcej

107,99 zł

Zamów przez telefon +48 505-765-454

Poniedziałek-piątek od 8.00 do 17.00

W związku z opóźnieniami dostaw od producenta Cooper Vision, niektóre moce soczewek mogą zostać wysłane z opóźnieniem. Przed złożeniem zamówienia można sprawdzić dostępność danej mocy pod adresem: kontakt@wzrok24.pl
  • Producent Cooper Vision
  • Kategoria Soczewki progresywne
  • Sztuk w opakowaniu 30 szt.
  • Moc -6,00 do +5,00
  • Średnica 14,1
  • Krzywizna 8,6
  • Wysyłka 1-5 dni roboczych

Clariti 1 Day Multifocal 30szt - to jednodniowe soczewki kontaktowe, dedykowane osobom, u których na wskutek upływającego czasu, pogorszyła się ostrość wzroku (tzw. starczowzroczność).

Starczowzroczność dotyka przeważnie osoby, które ukończyły 45 roku życia i bywa bardzo uciążliwa w codziennym funkcjonowaniu. Charakteryzuje się ona niewyraźnym, rozmytym widzeniem obrazów i kształtów w różnych odległościach. Wadę tę skutecznie korygują progresywne soczewki kontaktowe, wśród których, na uwagę zasługuje propozycja firmy Cooper Vision – Clariti 1 Day Multifocal.

Clariti 1 Day Multifocal zostały wykonane z wysokiej jakości materiału- Somofilcon A, którego podstawowe parametry utrzymują się na bardzo wysokim poziomie, a mianowicie:

  • Stopień nawodnienia wynoszący aż 56%;

  • Przepuszczalność tlenu do rogówki Dk/t= 86.

Soczewki Clariti 1 Day Multifocal zaopatrzono także w unikalna technologię AquaGen ™, odpowiedzialną za kilkugodzinne utrzymywanie nawilżenia na optymalnym, dla zdrowia oczu, poziomie.

Nie bez znaczenia ma także konstrukcja soczewki – asferyczna budowa Clariti 1 Day Multifocal i zaokrąglone krawędzie, pozwalają na jak najlepsze dopasowanie się soczewki do kształtu oka, w taki sposób, by nie uwierała i nie przesuwała się podczas noszenia. Jest to bardzo istotne dla uzyskania 100% skuteczności leczenia prezbiopii.

Producent zadbał również o ochronę oczu przed niebezpiecznym promieniowaniem słonecznym, wyposażając soczewki w filtry ochronne UVA i UVB.

Wszystkie wyżej wymienione cechy oraz technologia AquaGen ™ w znaczący sposób wpływają na niewiarygodny komfort oraz wysokie bezpieczeństwo użytkowania soczewek Clariti 1 Day Multifocal.

Soczewki Clariti 1 Day Multifocal polecane są osobom preferującym jednodniowy tryb wymiany soczewek kontaktowych.  

Napisz opinię

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Proszę czekać
Trwa przetwarzanie zamówienia