Air Optix Aqua Hydraglyde Multifocal 3 szt

Air Optix Aqua Hydraglyde Multifocal 3 szt

Opinie

Napisz opinię

Air Optix Aqua Hydraglyde Multifocal 3 szt

Air Optix Aqua Hydraglyde Multifocal 3 szt

Wybierz parametry soczewek

Lewe oko

Prawe oko

Kupując więcej oszczędzasz czytaj więcej

125,99 zł

W związku z opóźnieniami dostaw od producenta Cooper Vision, niektóre moce soczewek mogą zostać wysłane z opóźnieniem. Przed złożeniem zamówienia można sprawdzić dostępność danej mocy pod adresem: kontakt@taniesoczewki.pl
  • Producent Alcon
  • Kategoria Soczewki progresywne
  • Sztuk w opakowaniu 3 szt.
  • Moc -10,00 do +6,00
  • Średnica 14,2
  • Krzywizna 8,6
  • Wysyłka do 5 dni roboczych.

AIR OPTIX® plus HydraGlyde® Multifocal – 3 sztuki

Soczewki nowej generacji

Połączenie dwóch innowacyjnych technologii w jednym produkcie to gwarancja wyjątkowego komfortu użytkowania oraz doskonale ostrego widzenia z każdej odległości. Soczewka perfekcyjnie współgra z narządem wzroku, można ją zatem stosować w wielu sytuacjach – czytając książkę, prowadząc samochód czy pracując przy komputerze.

Uwodnienie

Specjalna otoczka na powierzchni produktu, przyciągając i utrzymując wilgoć, pozostaje nawilżona przez dłuższy czas, co ogranicza powstawanie podrażnień.

Świeże i natlenione oko

Szkła kontaktowe AIR OPTIX® plus HydraGlyde® Multifocal pozwalają na dotarcie znacznej ilości tlenu do oka, dzięki czemu pozostaje ono zdrowe i świeże przez cały okres użytkowania. Wysoka tlenoprzepuszczalność to gwarancja wygody.

Doskonałe dopasowanie

Soczewka stworzona w oparciu o specjalny projekt Unique Precision Profile® idealnie dopasowuje się do kształtu rogówki, umożliwiając doskonałe, czyste widzenie z każdej odległości.

Walka z osadami

Nowoczesna technologia SmartShield® została stworzona z myślą o ochronie oka przed gromadzącymi się na powierzchni osadami. Naturalnie występujące w filmie łzowym substancje, osadzają się na soczewce, mogąc prowadzić do występowania podrażnień. Rozwiązanie chroni także oko przed drażniącymi substancjami chemicznymi znajdującymi się w kosmetykach.

Łatwa aplikacja

Jasnoniebieska barwa, niewidoczna na powierzchni oka, znacznie ułatwia zakładanie soczewek.

Soczewki miesięczne

Produkt należy stosować a w trybie dziennym i wymieniać go raz w miesiącu. Po konsultacji ze specjalistą można używać go w trybie przedłużonym, tj. bez zdejmowania przez 6 nocy.

Zastosowanie

Starczowzroczność to stan zwykle pojawiający się po 40. roku życia, którego cechą charakterystyczną jest nieostre widzenie przedmiotów znajdujących się blisko oka. Powodem tej wady jest utrata naturalnej zdolności soczewki do skupiania się.

Większe opakowanie

Soczewki można również nabyć w opakowaniach zawierających 6 sztuk - AIR OPTIX® plus HydraGlyde® Multifocal 6szt.

Pielęgnacja

Należy pamiętać o regularnej pielęgnacji szkieł kontaktowych. W tym celu polecamy płyn OPTI-FREE® Puremoist®

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Proszę czekać
Trwa przetwarzanie zamówienia