Acuvue 1-Day Moist Multifocal 30 szt.

Acuvue 1 Day Moist Multifocal 30 szt.

Opinie

Jestem bardzo zadowolona, soczewek prawie nie czuje na oku.

5 1

Napisz opinię

Acuvue 1-Day Moist Multifocal 30 szt.

Acuvue 1-Day Moist Multifocal 30 szt.

Wybierz parametry soczewek

Lewe oko

Prawe oko

Kupując więcej oszczędzasz czytaj więcej

121,64 zł

W związku z opóźnieniami dostaw od producenta Cooper Vision, niektóre moce soczewek mogą zostać wysłane z opóźnieniem. Przed złożeniem zamówienia można sprawdzić dostępność danej mocy pod adresem: kontakt@taniesoczewki.pl
  • Producent Johnson & Johnson
  • Kategoria Soczewki progresywne
  • Sztuk w opakowaniu 30 szt.
  • Stopień uwodnienia 58%
  • Moc -9,00 do +6,00
  • Średnica 14,3
  • Krzywizna 8,4
  • Materiał etafilcon A
  • Wysyłka 5-15 dni roboczych

Acuvue 1 Day Moist Multifocal 30 szt - to, jak sama nazwa wskazuje, jednodniowe soczewki kontaktowe, dedykowane osobom zmagającym się z problemem starzejącego się oka (prezbiopią).

Ich wytwórcą jest znana i ceniona za swoje produkty optyczne, firma Johnson&Johnson.

Soczewki 1 Day Moist Multifocal zbudowane są z miękkiego tworzywa optycznego – Etafilcon A- wraz z zastosowaniem unikalnej technologii INTUISIGHT. Połączenie tych dwóch elementów sprawia, że soczewki 1 Day Moist Multifocal są skuteczne w korekcji starczowzroczności oraz niezwykle wygodne podczas użytkowania.

Warto wspomnieć, iż na wskutek upływającego czasu źrenica oka ciągle się zmienia, co wymusza na użytkowniku poszukiwanie jak najlepszego, indywidualnego rozwiązania.

Wieloogniskowe soczewki 1 Day Moist Multifocal posiadają wiele zalet pożądanych w soczewkach tego typu i stanowią świetną alternatywę dla tradycyjnych okularów tradycyjnych . Ich budowa i właściwości zapewniają ostre i wyraźne widzenie w każdej odległości. Ponadto wyróżniają się one wysokim stopniem nawodnienia, które sprawia, że oczy wyglądają zdrowo i świeżo, nawet pod koniec dnia.

Soczewki 1Day Moist Multifocal gwarantują bezpieczeństwo i ochronę oczom, co zawdzięczać można wbudowanym, wysokiej klasy filtrom UVA i UVB.

Soczewki 1Day Moist Multifocal polecane są szczególnie osobom, preferującym codzienne zakładanie nowej, świeżej pary szkieł kontaktowych.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Proszę czekać
Trwa przetwarzanie zamówienia