Clariti 1 Day 30 szt.

Clariti 1 Day 30 szt.

Opinie

Super soczewka.

5 1

Napisz opinię

Clariti 1 Day 30 szt.

Clariti 1 Day 30 szt.

Wybierz parametry soczewek

Lewe oko

Prawe oko

Kupując więcej oszczędzasz czytaj więcej

89,99 zł

W związku z opóźnieniami dostaw od producenta Cooper Vision, niektóre moce soczewek mogą zostać wysłane z opóźnieniem. Przed złożeniem zamówienia można sprawdzić dostępność danej mocy pod adresem: kontakt@taniesoczewki.pl
  • Producent Cooper Vision
  • Kategoria Soczewki jednodniowe
  • Sztuk w opakowaniu 30 szt.
  • Moc -10,00 do +8,00
  • Średnica 14,1
  • Krzywizna 8,6
  • Materiał Somofilcon A
  • Wysyłka 4-8 dni roboczych

Soczewki kontaktowe Clariti 1 Day 30szt.

Od kilku lat soczewki kontaktowe podbijają rynek optyczny oraz serca swoich użytkowników. Dzieje się tak, ponieważ są one bardziej komfortowe i zapewniają większą swobodę noszenia w porównaniu z tradycyjnymi okularami korekcyjnymi. Obecnie szkła kontaktowe efektywnie korygują wszystkie wady wzroku, nawet te najbardziej skomplikowane. Szeroko rozbudowana oferta handlowa soczewek kontaktowych pozwala użytkownikowi dokonać wyboru takiej „drugiej pary oczu”, która będzie najbardziej odpowiadać na jego indywidualne potrzeby.

Dla osób preferujących codziennie świeża parę soczewek, interesującą propozycją są jednodniowe szkła kontaktowe Clariti 1 Day, których twórcą jest, znana i ceniona za swoje produkty, firma Cooper Vision.

Opis soczewek kontaktowych Clariti 1 Day 30szt.

Clariti 1 Day to soczewki kontaktowe jednodniowego przeznaczenia. Wykonano je z nowoczesnego silikonowo- hydrożelowego materiału – Somofilcon A, który jest znakomicie uwodniony (56%), a to niewątpliwie wpływa na komfort użytkowania tychże szkieł.

Ponadto, unikalna technologia WetLoc™, zastosowana w Clariti 1 Day, utrzymuje soczewkę doskonale nawilżoną przez cały dzień, co jest niezwykle ważne, szczególnie dla oczu bardzo wrażliwych lub/i z skłonnościami do zaczerwień i alergii.

Na uwagę zasługuje także asferyczna budowa szkieł Clariti 1 Day, która w znaczący sposób wpływa na eliminację zjawiska tzw. abberacji, powodującej rozmycie obrazu. Co więcej, idealnie zaokrąglone krawędzie soczewek, sprawiają, że obecność ciała obcego w oku (soczewki) jest praktycznie nieodczuwalne.

Producent zadbał również o ochronę w zakresie promieniowania ultrafioletowego wyposażając soczewki kontaktowe Clariti 1 Day w wysokiej klasy filtry UVA i UVB, które prawie w 100% blokują groźne dla oczu promienie słoneczne. Takie zabezpieczenie jest sprawą priorytetową, szczególnie latem, kiedy oczy są częściej narażone na ekspozycję słoneczną.

Jak więc widać, Clariti 1 Day to świetny wybór gwarantujący zdrowie, świeży wygląd i przede wszystkim bezpieczeństwo dla narządu wzroku, przy zachowaniu przejrzystego widzenia.

Komu dedykowane są soczewki kontaktowe Clariti 1 Day?

Soczewki kontaktowe Clariti 1 Day przeznaczone są do korygowania dalekowzroczności i krótkowzroczności. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie zalety jednodniowych szkieł kontaktowych i preferują właśnie taki tryb wymiany. W ofertach sprzedażowych można spotkać je również pod inną nazwą: iWear Activ.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Proszę czekać
Trwa przetwarzanie zamówienia