Katalog

Cylinder
Moc
Addycja
Krzywizna

Zeiss 

Jest 9 produktów.

Zeiss

Zeiss to przedsiębiorstwo o zasięgu globalnym, działające od lat w branży optycznej. Zajmuje się ono przede wszystkim produkcją soczewek okularowych, kontaktowych, płynów pielęgnacyjnych, przyrządów optycznych, jak również innych akcesoriów np. gogli.

Produkty sprzedawane pod marką Zeiss powstają przy użyciu nowoczesnych technologii i wysokiej jakości materiałów, co sprawia, że ciągle powiększa się grono zadowolonych klientów utożsamiających się z marką Zeiss.

Sztandarowe produkty marki Zeiss to:

  • Zeiss Contact Day1 Easy Wear – służące korygowaniu krótko i dalekowzroczności. Zarówno materiał, z którego zostały wykonane, jak i wysoki stopień uwodnienia soczewek, wpływają na ich wysoki komfort użytkowania;

  • Zeiss Contact Day30 Compatic – nowoczesne soczewki kontaktowe o miesięcznym okresie użytkowania, wyróżniające się na tle innych soczewek ultra cienkimi krawędziami i doskonałym poziomem nawilżenia;

  • Zeiss All-In-One Advance – preparat pielęgnacyjny o szerokim zakresie działania: czyści, dezynfekuje oraz zabezpiecza soczewkę przed powstawaniem niepożądanych osadów na jej powierzchni.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!