Katalog

Cylinder
Moc
Addycja
Krzywizna

Zeiss 

Jest 6 produktów.

Zeiss to przedsiębiorstwo o zasięgu globalnym, działające od lat w branży optycznej. Zajmuje się ono przede wszystkim produkcją soczewek okularowych, kontaktowych, płynów pielęgnacyjnych, przyrządów optycznych, jak również innych akcesoriów np. gogli.

Produkty sprzedawane pod marką Zeiss powstają przy użyciu nowoczesnych technologii i wysokiej jakości materiałów, co sprawia, że ciągle powiększa się grono zadowolonych klientów utożsamiających się z marką Zeiss.

Soczewki Zeiss

Soczewki kontaktowe cieszą się niesłabnącą od wielu lat popularnością. Ich użytkownicy cenią sobie wygodę i „swobodę”, na którą mogą sobie pozwolić zakładając szkła kontaktowe. Obecnie wiele firm, działających na rynku optycznym, oferuje innowacyjne modele soczewek kontaktowych. Znaną marką soczewek kontaktowych jest marka Zeiss, której twórcą i producentem jest niemiecka firma Zeiss.

Opis soczewek marki Zeiss

Marka Zeiss to przede wszystkim rodzina miękkich soczewek kontaktowych, wykonanych z nowoczesnych, hydrożelowych surowców z zastosowaniem unikalnych technologii. Dostępne są w kilku wariantach noszenia: jednodniowe, miesięczne oraz kwartalne. Takie rozwiązanie sprawia, że każdy użytkownik może dokonać wyboru, który mu najbardziej odpowiada. Decydując się na soczewki o dłuższym niż 1 dzień okresie użytkowania, trzeba pamiętać o zakupie płynu pielęgnacyjnego i specjalnego pojemniczka do przechowywania szkieł.

Soczewki kontaktowe sygnowane marką Zeiss posiadają wiele zalet, dlatego są wysoko oceniane przez klientów. Do plusów niewątpliwie należy zaliczyć idealne i długotrwałe nawilżenie soczewek Zeiss, co jest bardzo ważne, szczególnie przy soczewkach o przedłużonej żywotności np. miesięcznych. Ponadto ultra cienkie soczewki Zeiss w połączeniu z doskonale wykrojonymi krawędziami sprawiają, że komfort oraz bezpieczeństwo ich użytkowania realizowane jest na najwyższym poziomie.

Komu dedykowane są soczewki Zeiss?

Szkła kontaktowe sprzedawane pod szyldem marki Zeiss polecane są osobom poszukującym wygodnych i bezpiecznych dla oczu soczewek kontaktowych. Idealnie sprawdzą się u użytkowników borykających się z tzw. zespołem suchego oka, oraz u osób, u których oczy są bardzo wrażliwe i podatne na podrażnienia.

Soczewki Zeiss

Markowe soczewki kontaktowe Zeiss znajdują się w asortymencie sklepu internetowego dostępnego pod adresem: www.wzrok24.pl . Są to między innymi:

 

  • Zeiss Contact Day1 Easy Wear – służące korygowaniu krótko i dalekowzroczności. Zarówno materiał, z którego zostały wykonane, jak i wysoki stopień uwodnienia soczewek, wpływają na ich wysoki komfort użytkowania;

  • Zeiss Contact Day30 Compatic – nowoczesne soczewki kontaktowe o miesięcznym okresie użytkowania, wyróżniające się na tle innych soczewek ultra cienkimi krawędziami i doskonałym poziomem nawilżenia;

  • Zeiss All-In-One Advance – preparat pielęgnacyjny o szerokim zakresie działania: czyści, dezynfekuje oraz zabezpiecza soczewkę przed powstawaniem niepożądanych osadów na jej powierzchni.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Proszę czekać
Trwa przetwarzanie zamówienia