Katalog

Cylinder
Moc
Addycja
Krzywizna

Purevision 

Jest 6 produktów.

Analizując rynek optyczny śmiało można stwierdzić, że obecnie mamy do czynienia z „modą” na noszenie soczewek kontaktowych. Trend ten utrzymuje się już od kilku lat i sprzyja ciągłemu rozwojowi branży optycznej, dlatego producenci dokładają wszelkich starań, by ich produkty charakteryzowały się najwyższą jakością. Na szczególną uwagę z pewnością zasługują soczewki PureVision, której twórcą jest lider optyczny – firma Bousch&Lomb.

Opis soczewek marki PureVision

Soczewki kontaktowe marki PureVision to innowacyjne rozwiązanie w zakresie korekcji wad wzroku takich jak daleko i krótkowzroczność, astygmatyzm czy też prezbiopia. Na innowacyjność soczewek PureViosion wpływają takie czynniki jak:

  • użycie do ich wytworzenia nowoczesnego materiału AerGel, zapewniającego odpowiednie nawilżenie gałki ocznej oraz doskonałą, optymalną przepuszczalność tlenu do rogówki oka, co jest niezwykle ważne dla zdrowia i dobrej kondycji oczu;
  • zastosowanie specjalnej technologii Performa, dzięki której powierzchnie soczewek PureVision są chronione przed zanieczyszczaniem się oraz osadzaniem białka i tłuszczu.

Konstrukcja soczewek PureVision pozwala na wyeliminowanie zjawiska tzw. abberacji sferycznej, które niekorzystnie wpływa na ostrość widzenia, szczególnie podczas nocnej jazdy samochodem. Kierowcy podróżujący nocą, często uskarżają się, że samochody nadjeżdżające z przeciwka „rażą” ich swoimi światłami. Noszenie soczewek marki PureVision pozwala na całkowite pozbycie się tego problemu.

Komu dedykowane są soczewki PureVision?

Z szerokiej oferty marki PureVision może tak naprawdę skorzystać każdy, u którego stwierdzono wadę wzroku. Soczewki PureVision idealnie sprawdzą się zarówno u osób z zdiagnozowaną krótko lub dalekowzrocznością, u astygmatyków, a także osób starszych zmagających się z tzw. starczowzrocznością. Liczne zalety szkieł kontaktowych marki PureVision docenią, nawet najbardziej wymagający użytkownicy soczewek kontaktowych.

Rodzaje soczewek PureVision

Marka soczewek PureVision jest gwarantem bezpieczeństwa użytkowania oraz komfortu użytkowania na najwyższym poziomie. Sklep internetowy wzrok24.pl w swoim asortymencie posiada bardzo duży wybór soczewek kontaktowych sygnowanych marką PureVision:

Soczewki sferyczne PureVision:

PureVision

PureVision 2 HD

Soczewki toryczne PureVision:

PureVision Toric

PureVision 2 HD for Astigmatism

Soczewki progresywne PureVision:

PureVision Multifocal

PureVision 2 HD for Presbyopia

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Proszę czekać
Trwa przetwarzanie zamówienia