Katalog

Cylinder
Moc
Addycja
Krzywizna

Proclear 

Jest 6 produktów.

Popyt na szkła kontaktowe jest bardzo wysoki, dlatego, konkurujący ze sobą, producenci wyrobów optycznych, stosują coraz bardziej innowacyjne rozwiązania w dziedzinie optyki korygującej wady wzroku. Odpowiednio dobrane szkła korekcyjne są gwarantem skutecznego leczenia różnorodnych wad wzroku. Z tego faktu doskonale zdaje sobie sprawę firma Cooper Vision, która wypuściła na rynek okulistyczny szeroki wybór szkieł korekcyjnych, korygujących nawet najbardziej wymagające i duże wady wzroku. Na uwagę ewidentnie zasługuje marka Proclear.

Opis soczewek Proclear

Marka Proclear to połączenie skuteczności leczenia z wysokim komfortem użytkowania soczewek kontaktowych. Do wytworzenia szkieł znanych pod szyldem tej marki użyto innowacyjnego materiału o nazwie fosforylocholina, który, dzięki swoim właściwościom, zapewnia trwałe i optymalne nawilżenie soczewki i gałki ocznej, nawet przez 12 godzin. Jest to bardzo istotny czynnik, szczególnie dla osób, których oczy są wrażliwe i podatne na podrażnienia.

Soczewki kontaktowe Proclear nadają się do korekcji nawet najbardziej złożonych wad wzroku, gdzie potrzebne jest zastosowanie dużych mocy cylindrycznych.

Najczęściej występujące soczewki marki Proclear to modele soczewek jednodniowych lub miesięcznych, ale warto wspomnieć, że istnieje możliwość zamówienia u producenta specjalistycznych soczewek konwencjonalnych, których okres użytkowania może wynieść aż 365 dni.

Komu dedykowane są soczewki Proclear?

Z bogatej oferty producenta może skorzystać właściwie każdy. Soczewki kontaktowe Proclear efektywnie korygują krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm i prezbiopię, dlatego osoby borykające się z tego typu wadami wzroku, bez problemu znajdą odpowiednie dla siebie szkła korekcyjne sygnowane marką Proclear. Użytkownicy stawiający na wysoką jakość i wygodę użytkowania na najwyższym poziomie, mogą być pewni, że wybierając sprawdzoną markę Proclear, nie doznają zawodu.

Soczewki Proclear

Soczewki kontaktowe Proclear cieszą się dużą popularnością wśród użytkowników szkieł korekcyjnych. Wszystkie typy markowych soczewek Proclear, w tym także toryczne i multifokalne o dużym zakresie mocy cylindrycznych, dostępne są w sprzedaży w internetowym sklepie optycznym wzrok24.pl:

Soczewki Proclear sferyczne:

  • Proclear Sphere – flagowy produkt marki Proclear przeznaczony do miesięcznego stosowania. Komfortowe soczewki o bardzo szerokim zakresie mocy.

  • Proclear 1-Day – jednodniowe soczewki przeznaczone do korekcji krótkowzroczności i dalekowzroczności.

Soczewki Proclear multifokalne:

  • Proclear Multifocal – soczewki progresywne o wysokim stopniu uwodnienia co sprawia, że oko jest idealnie nawilżone przez cały okres ich stosowania.

  • Proclear 1-Day Multifocal – jednodniowe soczewki do korekcji prezbiopii.

Soczewki Proclear toryczne:

  • Proclear Toric – astygmatyczne soczewki kontaktowe dedykowane tym, którzy zmagają się z problemem suchości oka.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Proszę czekać
Trwa przetwarzanie zamówienia