Katalog

Cylinder
Moc
Addycja
Krzywizna

Horien 

Jest 4 produktów.

Od kilku lat obserwujemy ciągły rozwój branży optycznej. Producenci soczewek kontaktowych dokładają wszelkich starań, by ich produkty spełniały najwyższe standardy jakościowe. Jedną z takich firm jest Horien, oferująca swoim użytkownikom wysokiej jakości soczewki kontaktowe oraz płyny pielęgnacyjne w bardzo atrakcyjnych cenach.

Opis produktów marki Horien

Soczewki kontaktowe marki Horien:

to miękkie, hydrożelowe „szkła”, przeznaczone do korekcji krótkowzroczności i dalekowzroczności. Produkt ten posiada wiele zalet. Niewątpliwym walorem soczewek Horien jest ich niska cena idąca w parze z wysoką jakością szkieł. O jakości tej świadczą: idealny kształt i ultra cienkie krawędzie, uzyskane w procesie obróbki soczewek, jak również odpowiednie nawilżenie, gwarantujące użytkownikowi komfort noszenia na najwyższym poziomie, przez cały dzień.

Ponadto szkła kontaktowe marki Horien posiadają jasno niebieskie zabarwienie, sprawiające że każda czynność przy obsłudze soczewek jest prosta i nie stanowi problemu, nawet dla laików w tym temacie, czy też osób słabowidzących.

W ofercie producenta dostępne są soczewki kontaktowe o różnych okresach żywotności:

  • Horien 1 Day Disposable – jednodniowe soczewki kontaktowe;
  • Horien Disposable – soczewki kontaktowe o miesięcznym okresie użytkowania.

Takie rozwiązanie jest korzystne dla użytkowników szkieł kontaktowych, którzy mogą dokonać wyboru, czy preferują codziennie świeżą „parę oczu”, czy też wolą jedną parę soczewek stosowanych przez okres 30 dni.

Płyny pielęgnacyjne marki Horien:

to specjalistyczne roztwory służące do codziennej pielęgnacji soczewek kontaktowych wykonanych z miękkich tworzyw hydrożelowych. Charakteryzują się one szerokim spektrum działania: dezynfekują, nawilżają oraz oczyszczają soczewki kontaktowe z wszelkich zabrudzeń i osadów. Zastosowanie płynów pielęgnacyjnych Horien nie powoduje reakcji alergicznych, dlatego uznaje się je za całkowicie bezpieczne dla oczu.

Komu dedykowane są produkty Horien?

Zarówno soczewki kontaktowe, jak i płyny pielęgnacyjne marki Horien są polecane osobom, które poszukują niedrogich i jednocześnie dobrych jakościowo produktów. Ponadto sprawdzą się również u użytkowników, dopiero co rozpoczynających przygodę z soczewkami kontaktowymi lub u osób z dużą wadą wzroku, dla których zastosowane rozwiązanie w postaci jasno niebieskiego zabarwienia znacznie ułatwi obsługę soczewek kontaktowych.

Markowe produkty Horien w naszym sklepie:

Najczęściej kupowanymi produktami marki Horien, dostępnymi w salonach optycznych, a także na platformie sprzedażowej wzrok24.pl są następujące soczewki kontaktowe i płyny pielęgnacyjne:

 

 

 

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Proszę czekać
Trwa przetwarzanie zamówienia