Katalog

Cylinder
Moc
Addycja
Krzywizna

Freshlook 

Jest 5 produktów.

Branża okulistyczna rośnie w siłę, co jest niewątpliwie zasługą pojawienia się nowoczesnych soczewek kontaktowych, skutecznie korygujących wady wzroku. Soczewki kontaktowe pokochały miliony osób na całym świecie. Nic więc dziwnego, że wielu czołowych producentów w tej dziedzinie, postawiło na innowacyjne rozwiązania i nietypowe projekty. Znana firma Alcon zaproponowała serię kolorowych soczewek kontaktowych FreshLook, za pomocą których, w nieinwazyjny i szybki sposób, można zmienić kolor swoich oczu, a co za tym idzie, także swój wizerunek.

Opis soczewek FreshLook

Kolorowe soczewki kontaktowe FreshLook to ciekawa propozycja szkieł kontaktowych, dostępnych zarówno w wersji z mocami, jak i w formie tzw. „zerówek”. Oznacza to, że nie tylko osoby z wadami wzroku mogą z nich korzystać. Szkła FreshLook zostały wykonane z użyciem nowoczesnego, hydrożelowego materiału, który doskonale nawilża soczewkę i gałkę oczną, w taki sposób, by zapewnić długotrwały komfort użytkowania, trwający nawet do 12 godzin. Na wysoką jakość marki FreshLook wpływ mają także ultra cienkie krawędzie i idealne wykrojenie kształtu soczewki, co zostało osiągnięte, dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii LightStream. Bezpieczeństwo użytkowania soczewek marki FreshLook zostało potwierdzone licznymi atestami oraz pozytywnymi ocenami użytkowników.

Komu dedykowane są soczewki FreshLook?

„FreshLook” jak sama nazwa wskazuje, oznacza „świeże spojrzenie”. Dedykowane są osobom pragnącym zmienić „coś” w swoim wyglądzie lub nadać inny odcień swoim oczom. Kolorowe soczewki kontaktowe marki FreshLook to również atrakcyjny pomysł na zmianę wizerunku np. podczas balu karnawałowego czy pierwszej randki. Dla osób nie bojących się wielkich zmian, firma Alcon stworzyła także serię soczewek kontaktowych o bardzo nietypowych barwach.

Warto dodać, że marka FreshLook to nie tylko zmiana koloru oczu, ale także korekcja wad wzroku. Za pomocą jednej pary soczewek kontaktowych można, zarówno skutecznie leczyć swoją wadę wzroku, jak i „zaszaleć” przy wyborze wymarzonego odcienia tęczówek.

FreshLook

Szeroka gama markowych soczewek kontaktowych FreshLook, dostępnych w różnych wersjach kolorystycznych, znajduje się w ofercie platformy internetowej - wzrok24.pl :

  • FreshLook 1 Day – jednodniowe soczewki kontaktowe, dostępne także w mocy „0”, idealnie sprawdzają się u użytkowników dopiero co rozpoczynających przygodę z soczewkami kontaktowymi. Polecane są osobom pragnącym w szybki i nieinwazyjny sposób zmienić swój kolor oczu;

  • FreshLook Colors – soczewki kontaktowe jednorazowego użytku, dostępne w wersji z mocami korekcyjnymi lub formie tzw. „zerówek”. Posiadają wysoki stopień uwodnienia, co przekłada się na wysoki komfort ich użytkowania. Szeroka gama kolorów soczewek linii FreshLook Colors pozwala zaspokoić potrzeby, nawet tych najbardziej niezdecydowanych użytkowników szkieł kontaktowych;

  • FreshLook Dimensions – miesięczne soczewki kontaktowe, idealnie podkreślające głębię spojrzenia u osób posiadających jasną barwę oczu;

  • FreshLook ColorBlends – soczewki kontaktowe, których główną domeną jest podkreślenie wyrazu oczu w bardzo naturalny sposób;

  • FreshLook Illuminate – jednodniowe soczewki kontaktowe służące korekcji krótkowzroczności. Ich dodatkowym atutem jest podkreślenie głębi koloru tęczówki.   

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Proszę czekać
Trwa przetwarzanie zamówienia