Katalog

Cylinder
Moc
Addycja
Krzywizna

Dailies 

Jest 8 produktów.

Dla niektórych osób noszenie tradycyjnych okularów korekcyjnych może być bardzo niekomfortowe bądź krępujące. Dotyczy to przede wszystkim użytkowników aktywnych, uprawiających codziennie, profesjonalnie lub amatorsko, sport oraz tych, którzy po prostu źle się czują, mając na nosie klasyczne okulary. Idealnym rozwiązaniem w takich przypadkach jest korekcja wady wzroku przy użyciu soczewek kontaktowych. Wiodąca prym w branży optycznej – firma Alcon- wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, stworzyła gamę jednodniowych soczewek kontaktowych sygnowanych marką Dailies.

Opis soczewek Dailies

Soczewki Dailies to innowacyjne szkła kontaktowe, służące korekcji najczęściej występujących wad wzroku. Co ważne, są one szkłami o krótkim, jednodniowym okresie użytkowania, co w praktyce oznacza, iż nie wymagają podejmowania przez użytkowników żadnych czynności pielęgnacyjnych. Wystarczy wieczorem wyjąć z oczu „zużyte” już soczewki, a rankiem założyć świeże, dopiero co wyjęte z hermetycznego opakowania. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić nie tylko czas, ale także pieniądze, gdyż nie ma potrzeby zakupu płynów pielęgnacyjnych i innych niezbędnych akcesoriów, np. pojemniczków do przechowywania soczewek o dłuższym okresie noszenia.

Szkła kontaktowe Dailies posiadają wiele zalet, które są doceniane przez fanów marki. Chodzi tu przede wszystkim o wyposażenie soczewek w unikalny system nawilżania, dzięki któremu, zarówno soczewka jak i oko, są idealnie nawilżone przez cały dzień, co w ogromnym stopniu wpływa na ich komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Ponadto soczewki marki Dailies są łatwe w obsłudze, co z pewnością pozytywnie wpłynie na ich odbiór przez początkującego użytkownika.

Komu dedykowane są soczewki Dailies?

Jednodniowe soczewki kontaktowe marki Dailies polecane są osobom, którzy preferują codziennie świeżą parę „oczu”. Ze względu na swoje właściwości nawilżające szkła Dailies sprawdzą się u osób z tzw. „zespołem suchego oka” lub z wrażliwym okiem podatnym na wszelkiego rodzaju infekcje i podrażnienia. Walory marki Dailies docenią również użytkownicy, dopiero co, rozpoczynający swoją przygodę z soczewkami kontaktowymi, dla których manewry przy ich obsłudze są absolutną nowością.

Soczewki Dailies

Marka Dailies jest dobrze znana i pozytywnie oceniana przez rzesze użytkowników soczewek kontaktowych na całym świecie, dlatego nie mogło jej zabraknąć w ofercie sprzedażowej internetowego sklepu wzrok24.pl. Wśród dostępnych produktów znajdują się:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Proszę czekać
Trwa przetwarzanie zamówienia