Katalog

Cylinder
Moc
Addycja
Krzywizna

Biotrue 

Jest 5 produktów.

Bausch&Lomb to światowej klasy producent nowoczesnych soczewek kontaktowych i płynów służących do ich pielęgnacji. To spod jego „ręki” wyszły znane marki, które pokochały rzesze użytkowników szkieł kontaktowych. Linia produktów marki Biotrue niewątpliwie świadczy o odniesionym przez Bausch&Lomb sukcesie w dziedzinie optyki korekcyjnej.

Soczewki kontaktowe Biotrue

Soczewki kontaktowe Biotrue to nowej generacji szkła korekcyjne, jednodniowego użytku. Do ich produkcji wykorzystano miękki, nowoczesny materiał - HyperGel, którego skład jest bardzo zbliżony do składu naturalnych, ludzkich łez, co w znaczący sposób przekłada się na wysoki komfort ich użytkowania. Wysoka przepuszczalność tlenu do rogówki oka oraz równie wysokie uwodnienie samej soczewki, kształtujące się na poziomie aż 78%, są gwarantem bezpieczeństwa stosowania szkieł Biotrue, a także powodują, że są one niewyczuwalne na oku, nawet przez 12 godzin. Soczewki Biotrue to połączenie wygody, bezpieczeństwa oraz efektywnej korekcji wad wzroku (w tym także prezbiopii) w jednym produkcie.

Płyn pielęgnacyjny Biotrue

Marka Biotrue to nie tylko seria soczewek kontaktowych, ale również innowacyjny płyn pielęgnacyjny, wykazujący właściwości czyszczące, pielęgnujące oraz dezynfekujące, czyli wszystkie te funkcje, które powinien spełniać dobrej jakości , kompleksowy w działaniu, produkt. W swoim składzie preparat marki Biotrue zawiera naturalne składniki, imitujące prawdziwe łzy, co sprawia, że jest on dobrze tolerowany i bezpieczny dla narządu wzroku. Stosowanie płynu Biotrue do pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych, nie wywołuje reakcji alergicznych lub/i podrażnień oka.

Komu dedykowane są produkty Biotrue?

Markowe produkty Biotrue polecane są wszystkim użytkownikom, którym zależy na wysokim komforcie noszenia oraz tym mającym wysokie wymagania w stosunku do produktów optycznych. Jednodniowe soczewki kontaktowe Biotrue będą świetnym rozwiązaniem dla osób, preferujących codziennie świeżą parę szkieł oraz tych, u których stwierdzono alergię. Z zalet i właściwości soczewek i płynów pielęgnacyjnych Biotrue będą zadowoleni użytkownicy, borykający się z tzw. zespołem suchego oka.

Biotrue

Sztandarowe produkty sprzedawane pod szyldem marki Biotrue znajdują się w ofercie handlowej sklepu optycznego wzrok24.pl:

Produkty sygnowane marką Biotrue to przede wszystkim jednodniowe soczewki kontaktowe służące korygowaniu najczęściej występujących wad wzroku:

  • Biotrue One Day – stosowane do korekcji krótko i dalekowzroczności. Cechuje je wysokie nawodnienie oraz wysoka przepuszczalność tlenu do rogówki oka, przez co są one niezwykle wygodne i bezpieczne w użytkowaniu;

  • Biotrue One Day for Astigmatism – szkła kontaktowe korygujące astygmatyzm. Hydrożelowy materiał w połączeniu z systemem stabilizacji (Peribalast) gwarantują wyraźne widzenie przy zachowaniu najwyższego komfortu noszenia soczewek;

  • Biotrue One Day for Presbyopia – dedykowane osobom po 40 roku życia, borykającym się z problemem starzejącego się oka (prezbiopią). Zapewniają doskonałą ostrość widzenia w każdej odległości, idealnie sprawdzają się u osób aktywnych fizycznie.

W rodzinie produktów Biotrue znajduje się również:

  • Biotrue - wielofunkcyjny płyn przeznaczony do pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych, odznaczający się niezwykłą skutecznością, wysokim bezpieczeństwem stosowania oraz wydajnością.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Proszę czekać
Trwa przetwarzanie zamówienia