Katalog

Cylinder
Moc
Addycja
Krzywizna

Biotrue 

Jest 6 produktów.

Biotrue

Bousch&Lomb – twórca marki Biotrue – to znany na całym świecie lider w dziedzinie rozwiązań optycznych, mający na swoim koncie wiele sukcesów i nagród.

Produkty sygnowane marką Biotrue to przede wszystkim jednodniowe soczewki kontaktowe służące korygowaniu najczęściej występujących wad wzroku:

  • Biotrue One Day – stosowane do korekcji krótko i dalekowzroczności. Cechuje je wysokie nawodnienie oraz wysoka przepuszczalność tlenu do rogówki oka, przez co są one niezwykle wygodne i bezpieczne w użytkowaniu;

  • Biotrue One Day for Astigmatism – szkła kontaktowe korygujące astygmatyzm. Hydrożelowy materiał w połączeniu z systemem stabilizacji (Peribalast) gwarantują wyraźne widzenie przy zachowaniu najwyższego komfortu noszenia soczewek;

  • Biotrue One Day for Presbyopia – dedykowane osobom po 40 roku życia, borykającym się z problemem starzejącego się oka (prezbiopią). Zapewniają doskonałą ostrość widzenia w każdej odległości, idealnie sprawdzają się u osób aktywnych fizycznie.

W rodzinie produktów Biotrue znajduje się również:

  • Biotrue - wielofunkcyjny płyn przeznaczony do pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych, odznaczający się niezwykłą skutecznością, wysokim bezpieczeństwem stosowania oraz wydajnością.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!