Katalog

Cylinder
Moc
Addycja
Krzywizna

Biofinity 

Jest 9 produktów.

Branża optyczna prężnie się rozwija, czego dowodem jest ciągły wzrost liczby osób wybierających soczewki kontaktowe jako formę korekcji wad wzroku. Producenci na całym świecie doskonale zdają sobie z tego faktu sprawę, dlatego starannie opracowują swoje produkty, wykorzystując do tego celu nowoczesne technologie, a wszystko po to, by zadowolić swoich dotychczasowych, jak i potencjalnie nowych klientów. Jedną z tych firm jest Cooper Vision – czołowy producent szkieł kontaktowych, który stworzył i opatentował soczewki kontaktowe znane pod marką Biofinity.

Opis soczewek Biofinity

Soczewki kontaktowe marki Biofinity to nowoczesne szkła kontaktowe, do produkcji których wykorzystano wysokiej jakości miękki, silikonowo-hydrożelowy materiał – AQUAFORM – który, jak sama nazwa wskazuje, jest bogaty w cząsteczki wody. Wysokie nawodnienie soczewek Biofinity, w połączeniu z wysokim stopniem przepuszczalności tlenu do rogówki oka, sprawia, że są one niezwykle wygodne podczas użytkowania, a oczy odpowiednio nawilżone. Dużą zaletą soczewek Biofinity jest ich doskonałe przyleganie do każdej gałki ocznej, co zostało osiągnięte dzięki idealnie wykrojonym okrągłym krawędziom soczewek, uzyskanych w procesie ich obróbki technicznej. Soczewki kontaktowe Biofinity są soczewkami o miesięcznym okresie użytkowania, które można nosić w trybie 24-godzinnym tj. przez całą dobę.

Komu dedykowane są produkty marki Biofinity?

Analizując rynek optyczny, śmiało można powiedzieć, że soczewki kontaktowe Biofinity to najlepsze rozwiązanie w zakresie leczenia takich wad wzroku jak: blisko i dalekowzroczność, astygmatyzm czy też prezbiopia. Tradycyjne okulary korekcyjne nie zapewnią użytkownikom szkieł takiej wygody i „wolności” jaką może dać noszenie mega komfortowych oraz niezwykle skutecznych soczewek marki Biofinity. Szkła kontaktowe Biofinty, ze względu na wysoki poziom nawilżenia, dedykowane są szczególnie osobom cierpiącym na tzw. zespół suchego oka.

Soczewki Biofinity w naszym sklepie:

Soczewki kontaktowe marki Biofinity są bardzo dobrze oceniane przez użytkowników szkieł, o czym może świadczyć liczba sprzedanych każdego roku produktów. Najczęściej kupowanymi soczewkami kontaktowymi marki Biofinity w sklepie internetowym wzrok24.pl są:

  • Biofinity Energys 3 szt.
  • Biofinity Energys 6 szt.
  • Biofinity 3 szt. – soczewki sferyczne, niezwykle komfortowe w noszeniu. Przeznaczone do noszenia w trybie zwykłym (dzień), a także w trybie ciągłym (dzień i noc).
  • Biofinity 6 szt. – soczewki sferyczne, niezwykle komfortowe w noszeniu. Przeznaczone do noszenia w trybie zwykłym (dzień), a także w trybie ciągłym (dzień i noc).
  • Biofinity XR 3 szt. – soczewki sferyczne, niezwykle komfortowe w noszeniu. Przeznaczone do noszenia w trybie zwykłym (dzień), a także w trybie ciągłym (dzień i noc).
  • Biofinity Toric 3 szt. – astygmatyczne soczewki marki Biofnity, przeznaczone do noszenia w trybie zwykłym (dzień), a także w trybie ciągłym (dzień i noc).
  • Biofinity Multifocal 3 szt. typ N – progresywne soczewki kontaktowe, które charakteryzuje stały poziom nawilżenia przez cały okres użytkowania.
  • Biofinity Multifocal 3 szt. typ D – progresywne soczewki kontaktowe, które charakteryzuje stały poziom nawilżenia przez cały okres użytkowania.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Proszę czekać
Trwa przetwarzanie zamówienia