Katalog

Cylinder
Moc
Addycja
Krzywizna

PŁYN DO SOCZEWEK 

Jest 30 produktów.

Zaznaczmy, że jedną z najbardziej ważnych czynności przy korzystaniu ze szkieł kontaktowych jest ich właściwa pielęgnacja. Jeśli chcesz kupić wysokiej jakości płyn do soczewek, których cena jest konkurencyjna na rynku to zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową i szeroką ofertą naszej platformy zakupowej wzrok24.pl. Posiadamy preparaty do wszystkich rodzajów szkieł kontaktowych. Z pewnością kupisz u nas odpowiedni do Twoich potrzeb produkt. Oferowane przez nas płyny to gwarancja niezwykłej czystości soczewek. W naszym asortymencie znajdują się wyłącznie sprawdzone i pochodzące od znanych marek produkty, które pozwalają cieszyć się noszeniem szkieł przez długi okres czasu. Postaw na sprawdzone i cenione płyny pielęgnacyjne do soczewek!

Poznaj rodzaje płynów i ciesz się użytkowaniem soczewek

Na rynku można spotkać różnego rodzaju płyny przeznaczone do czyszczenia soczewek, jednakże, aby spełniły one jak najlepiej swoje zadanie, ważne jest by były prawidłowo dobrane do danego rodzaju szkieł kontaktowych. Aby ułatwić podjęcie decyzji przy wyborze najbardziej odpowiedniego produktu, w opisie poniżej przedstawiono krótko rodzaje płynów do pielęgnacji soczewek i ich właściwości. Jedna z klasyfikacji płynów dzieli je na dwa główne typy: pielęgnacyjne i dezynfekujące. Zależność, jaka miedzy nimi zachodzi jest taka, iż praktycznie każdy płyn pielęgnacyjny ma właściwości dezynfekujące i odkażające, natomiast płyny dezynfekujące często nie nadają się do odpowiedniej pielęgnacji soczewek. Inny podział płynów rozróżnia płyn do soczewek twardych i soczewek miękkich. Ważne jednak jest, by stosować je zgodnie z zaleceniami, ponieważ nie można ich traktować wymiennie. Największą popularnością wśród klientów cieszą się płyny jednostopniowe tzw. wielofunkcyjne, które służą zarówno do dezynfekcji, czyszczenia z różnorakich osadów białkowych i zanieczyszczeń, jak i do przechowywania w sterylnych warunkach soczewek w ciągu nocy. W tym miejscu warto także wspomnieć, że przeciwieństwem wspomnianego powyżej typu płynu są płyny dwustopniowe, które wymagają użycia dwóch rodzajów płynów, co może być bardzo niewygodne i mało ekonomiczne. Płyny pielęgnacyjne w swojej ofercie posiadają: Bausch&Lomb, Horien, Alcon oraz Ciba Vision.

Zobacz, co powinieneś jeszcze wiedzieć dobierając preparat pielęgnacyjny

Wybierając płyn do soczewki kontaktowej trzeba zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii. Dzięki temu, łatwiej będzie Ci dobrać właściwy preparat pielęgnacyjny. Zastanów się, czy nie masz żadnych alergii lub wrażliwych oraz wysuszonych oczu. Ważne jest również to, jaki rodzaj soczewek używa się na co dzień. Po ustaleniu powyższych kwestii można przystąpić do dopasowania odpowiedniego preparatu do swoich potrzeb. Pamiętać trzeba, że postawienie na właściwy płyn do soczewki to bardzo kluczowa kwestia. Pielęgnacja szkieł kontaktowych to istotny element ich codziennego użytkowania. Zaznaczyć warto, że cały proces czyszczenia trwa zaledwie kilka minut, więc nie zajmuje sporo czasu. Natomiast prawidłowe dbanie przyczyni się do tego, że noszenie soczewek będzie w pełni komfortowe, higieniczne i efektywne. Specjaliści z naszego sklepu internetowego wzrok24.pl służą również doradztwem w wyborze właściwego preparatu pielęgnacyjnego. Zapraszamy do kontaktu!

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Proszę czekać
Trwa przetwarzanie zamówienia