Katalog

Cylinder
Moc
Addycja
Krzywizna

Krople do oczu 

Jest 7 produktów.

Krople do oczu to specyfik najczęściej używany, gdy dzieje się coś niedobrego z naszymi oczami. Mają one wiele zastosowań. Ich zaletą są właściwości nawilżające, dzięki którym można w łatwy i skuteczny sposób poradzić sobie z tzw. zespołem suchego oka, czyli dolegliwością, z którą boryka się coraz więcej osób. Choroba ta powoduje uporczywe pieczenie, pogorszenie ostrości widzenia oraz niekomfortowe uczucie przez cały dzień. Przyczyną takiego stanu jest nieodpowiednio nawilżona gałka oczna.

Pomocne w walce z tym nieprzyjemnym problemem zdrowotnym są dobrze dobrane krople do oczu, które działają w podobny sposób jak ludzkie łzy, odpowiednio nawilżają i likwidują podrażnienia.

W swoim składzie krople do oczu zawierają wodę, polimery odpowiedzialne za zatrzymywanie wody na powierzchni oka oraz kwas hialuronowy, który jest jednym z naturalnych elementów struktur narządu wzroku. Warto wspomnieć, że niedopuszczalne jest, by w kroplach do oczu znajdowały się jakiekolwiek konserwanty, gdyż powodują one odbarwienie się soczewek. Szczególnie na to powinni zwrócić uwagę użytkownicy szkieł kontaktowych.

Wśród najpopularniejszych producentów kropli do oczu można wyróżnić: Amo, Eyeye, Disop, Bausch&Lomb i Avizor.

Krople do oczu szczególnie polecane są osobom narażonym na powstanie zespołu suchego oka. Są to głównie pracownicy biurowi (urzędnicy, księgowi itp.), przesiadujący przez większą część dnia przed komputerem oraz dzieci i młodzież, które coraz więcej wolnego czasu spędzają przed monitorem. Zaleca się także, by osoby noszące na co dzień soczewki kontaktowe również nawilżały swoje oczy niewielką ilością kropelek. Tak więc, jeśli należysz do grupy ryzyka związanego z zespołem suchego oka, zauważasz u siebie problemy z ostrością widzenia, Twoje oczy są cały czas zmęczone i przesilone, w takim razie nie czekaj na pogłębienie się objawów tylko zastosuj krople do oczu, które przyniosą Ci natychmiastową ulgę.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Proszę czekać
Trwa przetwarzanie zamówienia