Katalog

Cylinder
Moc
Addycja
Krzywizna

Akcesoria 

Jest 4 produktów.

Soczewki kontaktowe cieszą się coraz większą popularnością. Świadczyć o tym może fakt, że coraz większa liczba osób rezygnuje z noszenia tradycyjnych okularów korekcyjnych na rzecz wygodnych szkieł kontaktowych.

Aby użytkowanie soczewek kontaktowych zapewniało komfort i spełniało swoje funkcje korygujące wadę wzroku, wymagana jest ich sterylna pielęgnacja i odpowiednie przechowywanie. W tym celu bardzo przydatne mogą okazać się akcesoria do soczewek, czyli wszelkiego rodzaju: pojemniczki na szkła, które przybierają różne ciekawe kształty (piłki, zwierzątka, pudełeczka), posiadają modne wzory i dostępne są w różnych kolorach. Najczęściej mają one dwie komory przeznaczone dla prawej i lewej soczewki oddzielnie. Wykonane są z plastiku lub szkła. Szczególnym rodzajem tych pojemniczków są pojemniki aseptyczne. Ich główną zaletą jest skuteczna ochrona szkieł przed kurzem i drobnoustrojami szkodliwymi dla oczu. zestawy podróżne, w skład których najczęściej wchodzą pojemniczek wraz z pęsetą, płynem do czyszczenia i kroplami do oczu. Są one niezastąpione w każdej, nawet krótkiej podróży, ponieważ umożliwiają odpowiednią pielęgnację szkieł kontaktowych poza domem, w warunkach dalekich od sterylności, cęgi, czyli narzędzie pomocne przy otwieraniu szklanych, szczelnie zamkniętych pojemniczków z soczewkami, pęsety i przyssawki, których głównym zadaniem jest pomoc w szybkim wyjęciu twardej i miękkiej soczewki z oka.

Specjalne okulary do pływania przeznaczone szczególnie dla miłośników sportów wodnych. Dzięki okularom można bez problemu relaksować się podczas pływania i nie martwić się, że do oczu przedostanie się woda, lub co gorsza, że soczewka wypadnie z oka. Płatki ogórkowe na oczy, które przynoszą ulgę oczom, zmęczonym i zaczerwienionym po długim okresie użytkowania soczewek kontaktowych.  

By soczewki kontaktowe były zawsze czyste i nieuszkodzone należy więc koniecznie zaopatrzyć się w wymienione powyżej akcesoria do soczewek.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Proszę czekać
Trwa przetwarzanie zamówienia