Wöhlk Perfect Conditioner + Cleaner 45 + 15 ml

Wöhlk Perfect Conditioner + Cleaner 45 + 15 ml

Opinie

Napisz opinię

Wöhlk Perfect Conditioner + Cleaner 45 + 15 ml

Wöhlk Perfect Conditioner + Cleaner 45 + 15 ml

Kupując więcej oszczędzasz czytaj więcej

29,99 zł

W związku z opóźnieniami dostaw od producenta Cooper Vision, niektóre moce soczewek mogą zostać wysłane z opóźnieniem. Przed złożeniem zamówienia można sprawdzić dostępność danej mocy pod adresem: kontakt@wzrok24.pl
  • Producent Zeiss
  • Kategoria Plyny pielęgnacyjne
  • Pojemność 45 + 15 ml
  • Wysyłka 1-2 dni
Ilość Rabat Oszczędzasz
2 1,00 zł 2,00 zł
4 2,00 zł 8,00 zł

Wöhlk Perfect Cleaner & Conditioner

Wöhlk Perfect Cleaner & Conditioner to zestaw dwóch płynów pielęgnacyjnych o szerokiej gamie właściwości, przeznaczonych do pielęgnacji twardych (tzw. gazoprzepuszczalnych) soczewek kontaktowych.

Produkt Wöhlk Perfect Cleaner & Conditioner powstał z myślą o osobach borykających się z poważniejszymi wadami wzroku, u których gazoprzepuszczalne soczewki kontaktowe są jedyną opcją leczenia. Warto dodać, iż twarde soczewki kontaktowe ze względu na swoje cechy wymagają większej uwagi w zakresie pielęgnacji.

Producentem Wöhlk Perfect Cleaner & Conditioner jest popularna firma Zeiss, mająca na swoim koncie wiele sukcesów w branży optycznej.

Działanie Wöhlk Perfect Cleaner & Conditioner opiera się na dwustopniowym systemie pielęgnacji:

  • Wöhlk Perfect Cleaner - usuwa wszelkie zanieczyszczenia i białko osadzające się na powierzchni soczewek kontaktowych, sprawiając że są one czyste i bezpieczne w użytkowaniu;
  • Wöhlk Perfect Conditioner – służy do przechowywania soczewek kontaktowych np. w nocy, gdy nie są używane. Wykazuje właściwości nawilżające i dezynfekujące, które odgrywają ważną rolę w uzyskaniu jak najwyższego komfortu użytkowania soczewek kontaktowych.

Oba preparaty nie wywołują reakcji alergicznych i są całkowicie bezpieczne dla zdrowia oczu oraz dla samych soczewek kontaktowych.

Napisz opinię

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 29 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 29 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0.29 %.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Proszę czekać
Trwa przetwarzanie zamówienia