Wöhlk Perfect Conditioner + Cleaner 45 + 15 ml

Wöhlk Perfect Conditioner + Cleaner 45 + 15 ml

Opinie

Napisz opinię

Wöhlk Perfect Conditioner + Cleaner 45 + 15 ml

Wöhlk Perfect Conditioner + Cleaner 45 + 15 ml

Kupując więcej oszczędzasz czytaj więcej

29,99 zł

Napisz opinię

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 29 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 29 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0.29 %.

IlośćRabatOszczędzasz
2 1,00 zł 2,00 zł
4 2,00 zł 8,00 zł

Wöhlk Perfect Cleaner & Conditioner

Wöhlk Perfect Cleaner & Conditioner to zestaw dwóch płynów pielęgnacyjnych o szerokiej gamie właściwości, przeznaczonych do pielęgnacji twardych (tzw. gazoprzepuszczalnych) soczewek kontaktowych.

Produkt Wöhlk Perfect Cleaner & Conditioner powstał z myślą o osobach borykających się z poważniejszymi wadami wzroku, u których gazoprzepuszczalne soczewki kontaktowe są jedyną opcją leczenia. Warto dodać, iż twarde soczewki kontaktowe ze względu na swoje cechy wymagają większej uwagi w zakresie pielęgnacji.

Producentem Wöhlk Perfect Cleaner & Conditioner jest popularna firma Zeiss, mająca na swoim koncie wiele sukcesów w branży optycznej.

Działanie Wöhlk Perfect Cleaner & Conditioner opiera się na dwustopniowym systemie pielęgnacji:

  • Wöhlk Perfect Cleaner - usuwa wszelkie zanieczyszczenia i białko osadzające się na powierzchni soczewek kontaktowych, sprawiając że są one czyste i bezpieczne w użytkowaniu;
  • Wöhlk Perfect Conditioner – służy do przechowywania soczewek kontaktowych np. w nocy, gdy nie są używane. Wykazuje właściwości nawilżające i dezynfekujące, które odgrywają ważną rolę w uzyskaniu jak najwyższego komfortu użytkowania soczewek kontaktowych.

Oba preparaty nie wywołują reakcji alergicznych i są całkowicie bezpieczne dla zdrowia oczu oraz dla samych soczewek kontaktowych.

  • Producent Zeiss
  • Kategoria Plyny pielęgnacyjne
  • Pojemność 45 + 15 ml
  • Wysyłka 1-2 dni
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!