Wöhlk Perfect 120 ml

Wöhlk Perfect 120 ml

Opinie

Używam go od zawsze i jestem zadowolony, oczywiście są w sieci tańsze ale cena = jakość.

5 1

Napisz opinię

Wöhlk Perfect 120 ml

Wöhlk Perfect 120 ml

Kupując więcej oszczędzasz czytaj więcej

28,99 zł

Zamów przez telefon +48 505-765-454

Poniedziałek-piątek od 8.00 do 17.00

W związku z opóźnieniami dostaw od producenta Cooper Vision, niektóre moce soczewek mogą zostać wysłane z opóźnieniem. Przed złożeniem zamówienia można sprawdzić dostępność danej mocy pod adresem: kontakt@wzrok24.pl
  • Producent Zeiss
  • Kategoria Plyny pielęgnacyjne
  • Pojemność 120 ml
  • Wysyłka 1-2 dni

Wöhlk Perfect 120 ml

Wöhlk Perfect to płyn przeznaczony do pielęgnacji twardych (gazoprzepuszczalnych) soczewek kontaktowych.

Twarde soczewki kontaktowe, ze względu na swoja specyficzną budowę oraz tworzywo, z którego zostały wykonane, wymagają prawidłowej pielęgnacji w specjalnie przeznaczonym do tego celu roztworze. Jest to bardzo ważne, by zapobiec ich trwałemu uszkodzeniu i wydłużyć ich przydatność do użycia.

Preparat Wöhlk Perfect to bezpieczny dla oczu i soczewek twardych izotoniczny roztwór, wolny od drażniących substancji chemicznych. Jego kompleksowe działanie pozwala na skuteczne usunięcie białka i innych osadów powstających na powierzchni soczewek, ich dokładne oczyszczenie, dezynfekcję oraz odpowiednie nawilżenie.

Pielęgnacja z płynem Wöhlk Perfect jest szybka i przyjemna. Wystarczy, z zachowaniem należytej higieny, zanurzyć soczewki kontaktowe w pojemniczku z płynem i delikatnie potrząsnąć. Po każdej kąpieli soczewek kontaktowych, płyn należy wymienić na świeży.

Wöhlk Perfect dostępny jest w opakowaniu o pojemności 120 ml, który starcza na bardzo długi okres czasu.

W skład preparatu pielęgnacyjnego Wöhlk Perfect wchodzą: Hydroxypropylmethylzellulose, Poloxamer, EDTA 0,1%, Polyhexamethylen Biguanid 0,0004%.

Napisz opinię

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Proszę czekać
Trwa przetwarzanie zamówienia