SOLO-care AQUA 360 ml.

SOLO-care AQUA 360 ml.

Opinie

PŁYN - JEDNYM SŁOWEM REWELACYJNY !!!!!!!!!!!!!!!!!

Moim zdaniem ten płyn jest jedynym płynem na rynku który jest skuteczny, świetnie czyści, nawilża i jest Bardzo delikatny dla oka.

pokaż wszystkie zwiń opinie
5 2

Napisz opinię

SOLO-care AQUA 360 ml.

SOLO-care AQUA 360 ml.

Kupując więcej oszczędzasz czytaj więcej

29,99 zł

W związku z opóźnieniami dostaw od producenta Cooper Vision, niektóre moce soczewek mogą zostać wysłane z opóźnieniem. Przed złożeniem zamówienia można sprawdzić dostępność danej mocy pod adresem: kontakt@taniesoczewki.pl
  • Producent Menicon Co. Ltd.
  • Kategoria Plyny pielęgnacyjne
  • Pojemność 360 ml
  • Wysyłka 24h.

Wielofunkcyjny płyn pielęgnacyjny do miękkich soczewek kontaktowych, szczególnie polecany do soczewek silikonowo-hydrożelowych. Polecany dla osób przebywających z zanieczyszczonym środowisku, zadymionych pomieszczeniach, pomieszczeniach klimatyzowanych oraz spędzających wiele godzin przy monitorach ekranowych. System Hydrolock odpowiednie nawilżenie soczewek utrzymywane jest przez cały dzień. Jest to specjalna formuła zawierająca prowitaminę B5, składnik nawilżający używany w terapii suchego oka oraz sorbitol, który utrzymuje nawilżenie i zapobiega wysychaniu soczewek. Do każdego opakowaniu płynu dołączony jest pojemnik MicroBlock, który wykonany jest z materiału zawierającego jony srebra, który działa antybakteryjnie.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Proszę czekać
Trwa przetwarzanie zamówienia