Blink intensive plus 10 ml

Blink intensive plus 10 ml

Opinie

Krople się sprawdzają.

5 1

Napisz opinię

Blink intensive plus 10 ml

Blink intensive plus 10 ml

Kupując więcej oszczędzasz czytaj więcej

29,99 zł

Darmowa dostawa od 199 zł
W związku z opóźnieniami dostaw od producenta Cooper Vision, niektóre moce soczewek mogą zostać wysłane z opóźnieniem. Przed złożeniem zamówienia można sprawdzić dostępność danej mocy pod adresem: kontakt@wzrok24.pl
  • Producent Johnson & Johnson
  • Kategoria Krople do oczu
  • Pojemność 10 ml
  • Wysyłka 24h.

Blink® intensive PLUS

W dobie informatyzacji i postępu technicznego urządzenia tj. np. komputery, tablety itp. odgrywają dużą rolę w Naszym życiu. Niestety ich używanie, przez wiele godzin, np. do wykonywania czynności zawodowych, może wiązać się z pogorszeniem ostrości widzenia, a także nadmiernym wysuszaniem się oczu. W walce z tym problemem niezwykle pomocne są specjalistyczne krople do oczu, które w optymalnym stopniu nawilżają gałkę oczną i likwidują odczuwalny dyskomfort. Jednym z takich produktów dostępnych na rynku wyrobów optycznych i farmaceutycznych są krople do oczu blink® intensive PLUS.

Opis kropli blink® intensive PLUS

Krople do oczu blink® intensive PLUS to wysokiej klasy preparat, który w swoim składzie zawiera między innymi hialuronian sodu oraz politlenek etylenu, które pozytywnie wpływają na zdrowie oczu, gwarantując im bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Połączenie obu składników likwiduje zaczerwienienie i podrażnienie oraz odpowiednio nawilża zmęczone oczy. Wykazano, że już jedna aplikacja roztworu blink® intensive PLUS do oczu, zapewnia im długotrwałe nawilżenie, trwające nawet przez kilka godzin.

Ponadto, nieodzownym walorem kropli blink® intensive PLUS jest ich niska cena idąca w parze z dużą wydajnością kropli.

Dodatkowym atutem produktu jest niewielkich rozmiarów buteleczka, która zmieści się w nawet w małej torebce czy też saszetce, co sprawia, że preparat można mieć zawsze przy sobie.

Komu dedykowane są krople do oczu blink® intnsive PLUS?

Ze względu na swoje właściwości nawilżające, krople do oczu blink® intensive PLUS dedykowane są wszystkim osobom zmagającym się z problemem nadmiernego wysuszania się gałek ocznych, na wskutek działania różnorakich czynników. Blink® intensive PLUS sprawdzą się zarówno u osób noszących soczewki kontaktowe (przed aplikacją kropli należy pamiętać o wcześniejszym zdjęciu soczewek kontaktowych) , pracujących w specyficznych warunkach (np. zadymionych lub/i klimatyzowanych pomieszczeniach), kierowców, nadwyrężających swój wzrok podczas kierowania pojazdem czy też osób starszych, które często borykają się z tzw. zespołem suchego oka.

Napisz opinię

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 29 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 29 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0.29 %.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Proszę czekać
Trwa przetwarzanie zamówienia