Program lojalnościowy

Pomoc

Regulamin Programu lojalnościowego Wzrok24.pl.

1. Program lojalnościowy sklepu Wzrok24.pl umożliwia kupowanie stałym klientom soczewek ze zniżką sięgającą nawet do 10% od cen regularnych w sklepie

2. Program lojalnościowy obejmuje wszystkich, którzy założyli konto w sklepie internetowym Wzrok24.pl

3. Sklep Wzrok24.pl przyznaje swoim klientom rabaty na kolejne zamówienia w zależności od łącznej kwoty wszystkich zakupów z ostatnich 730 dni. Rabaty przyznaje się w zależności od ilość zgromadzonych punktów lojalnościowych. Za każde 1 zł wydane w sklepie wzrok24.pl przyznawany jest 1pkt. Punkty lojalnościowe mogą być w dowolnym momencie zamienione na bon rabatowy zachowując przelicznik 1pkt = 0.01% rabatu. Klient jednorazowo może uzyskać maksymalnie 10% rabat wynikający z programu lojalnościowego.

4. Program lojalnościowy sklepu Wzrok24.pl obowiązuje od dnia 1/1/2018 do odwołania.

5. Warunkiem zaakceptowania zamówienia objętego programem lojalnościowym jest opłacenia danego zamówienia. Rabaty zostają przyznawane na podstawie zmiany statusu zamówienia na “Dostarczono”. W przypadku zwrotu lub anulowania zamówienie punkty programu lojalnościowego zostaną w takim przypadku również anulowane.

6. Klient ma możliwość zweryfikowania historii swoich zakupów po zalogowaniu się do panelu klienta sklepu wzrok24.pl - menu "Moje Konto" -> "Moje Punkty Lojalnościowe"

7. Rabaty przyznane w ramach Programu Lojalnościowego nie sumują się z akcjami promocyjnymi prowadzonymi przez sklep wzrok24.pl.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Proszę czekać
Trwa przetwarzanie zamówienia