Clariti Elite 3szt

Clarity Elite 3szt

Opinie

Nie nosze soczewek codziennie, te mi w zupełności odpowiadają.

5 1

Napisz opinię

Clariti Elite 3szt

Clariti Elite 3szt

Wybierz parametry soczewek

Lewe oko

Prawe oko

Kupując więcej oszczędzasz czytaj więcej

38,99 zł

Darmowa dostawa od 199 zł
W związku z opóźnieniami dostaw od producenta Cooper Vision, niektóre moce soczewek mogą zostać wysłane z opóźnieniem. Przed złożeniem zamówienia można sprawdzić dostępność danej mocy pod adresem: kontakt@wzrok24.pl
  • Producent Cooper Vision
  • Kategoria Soczewki miesięczne
  • Sztuk w opakowaniu 3 szt.
  • Moc -10.00 do +8.00
  • Średnica 14,2
  • Krzywizna 8,6
  • Wysyłka 1-5 dni roboczych
Ilość Rabat Oszczędzasz
2 1,00 zł 2,00 zł
4 2,00 zł 8,00 zł

Clariti Elite 3szt - to propozycja miesięcznych soczewek kontaktowych firmy Cooper Vision, skierowana do osób z daleko lub bliskowzrocznością.

Clariti Elite wytworzone zostały z wysokiej jakości materiału optycznego. W procesie ich produkcji wykorzystano dwie nowoczesne technologie:

  • AquaGen ™, dzięki której możliwe jest stałe i dostateczne nawilżenie oczu podczas noszenia szkieł kontaktowych, co jest szczególnie ważne dla użytkowników z wrażliwymi oczami lub borykających się tzw. z zespołem suchego oka;

  • Advanced Edge Technology- która w dużym stopniu odpowiada za „wykrojenie” soczewki w taki sposób, by idealnie dopasowywała się do gałki ocznej, nie powodując przy tym dyskomfortu związanego np. z ostrymi końcami, czy zbyt grubą soczewką.

Clariti Elite skutecznie korygują wadę wzroku użytkownika, zapewniając mu przejrzyste widzenie przez cały czas. Przepuszczalność tlenu do rogówki oka jest na bardzo wysokim poziomie, gwarantującym bezpieczeństwo dla zdrowia i kondycji oczu oraz wysoki komfort użytkowania.

Dużym plusem soczewek Clariti Elite jest ich wyposażenie w wysokiej klasy filtry UVA i UVB, które zabezpieczają oczy przed groźnym promieniowaniem słonecznym, dokuczającym szczególnie w upalne dni.

Przy użytkowaniu soczewek Clariti Elite należy pamiętać o ich wieczornej pielęgnacji w płynie przeznaczonym do tego celu oraz o odpowiednim przechowywaniu w sterylnych warunkach w nocy.

Napisz opinię

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 38 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 38 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0.38 %.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Proszę czekać
Trwa przetwarzanie zamówienia