Biofinity Energys 6 szt.

Biofinity Energys 6 szt.

Opinie

Dobrze się zakładają i zdejmują, trochę dłużej nosze bez uczucia suchości oka. moja ocena +4 Polecam :)

Przeszedłem na te soczewki ze zwykłych Biofinity i wydaje mi się, że są bardziej nawilżone. Ogólnie polecam.

Trochę drogie, ale na pewno lepsze od poprzednich.

pokaż wszystkie zwiń opinie
5 3

Napisz opinię

Biofinity Energys 6 szt.

Biofinity Energys 6 szt.

Wybierz parametry soczewek

Lewe oko

Prawe oko

Kupując więcej oszczędzasz czytaj więcej

138,99 zł

W związku z opóźnieniami dostaw od producenta Cooper Vision, niektóre moce soczewek mogą zostać wysłane z opóźnieniem. Przed złożeniem zamówienia można sprawdzić dostępność danej mocy pod adresem: kontakt@taniesoczewki.pl
  • Producent Cooper Vision
  • Kategoria Soczewki miesięczne
  • Sztuk w opakowaniu 6 szt.
  • Stopień uwodnienia 48%.
  • Moc 12,00 do +8,00
  • Średnica 14,0
  • Krzywizna 8,6
  • Materiał Comfilcon A
  • Wysyłka 1-6 dni roboczych

PROMOCJA: Do dwóch opakowań soczewek Biofinity Energys 6 szt. Płyn All In One Light 60 ml. GRATIS!!!

Biofinity Energys 6szt - to nowoczesne soczewki kontaktowe wyprodukowane przez lidera na rynku optycznym- firmę Cooper Vision. Ich okres użytkowania wynosi 30 dni, co ważne można je nosić w trybie dzień i noc. Takie rozwiązanie (Day&Night) eliminuje konieczność czyszczenia soczewek kontaktowych w specjalnych płynach pielęgnacyjnych. Warto zaznaczyć, że w przypadku, gdy użytkownik decyduje się na zdjęcie soczewek kontaktowych np. w nocy, powinien on zdezynfekować i umieścić je w specjalnym pojemniczku z płynem.

Biofinity Energys zostały wykonane z wysokiej jakości tworzywa – Comfilcon A, który jest niezwykle elastyczny, dlatego idealnie dopasowuje się do każdej gałki ocznej. Na uwagę zasługuje również innowacyjna konstrukcja sfery optycznej – Digital Zone Optics ™, dzięki której soczewki są bardzo wygodne, a ich noszenie nie powoduje uczucia dyskomfortu. Ponadto Digital Zone Optics™ umożliwia swobodne przenoszenie wzroku np. z dali do bliży, z przedmiotu na przedmiot, co bardzo ułatwia codzienne funkcjonowanie.

Stopień uwodnienia soczewek Biofinity Energys wynosi 48 %, a specjalna technologia użyta w procesie ich produkcji - Aquaform ®- zapewnia doskonałe nawilżenie gałek ocznych, eliminując w ten sposób częstą bolączkę użytkowników szkieł kontaktowych, a mianowicie pieczenie i zaczerwienienie oczu.

Soczewki Biofinity Energys posiadają wiele zalet. Wśród najważniejszych atutów soczewek Biofinity Energys należy wymienić wyeliminowanie uczucia zmęczenia oczu, powodowanego wielogodzinnym wpatrywaniem się w monitor komputera lub smartfona, dlatego polecane są one szczególnie pracownikom biurowym, bankierom, informatykom, osobom lubiącym gry komputerowe itp.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Proszę czekać
Trwa przetwarzanie zamówienia