Biofinity Energys 6 szt.

Biofinity Energys 6 szt.

Opinie

Przeszedłem na te soczewki ze zwykłych Biofinity i wydaje mi się, że są bardziej nawilżone. Ogólnie polecam.

  Trochę drogie, ale na pewno lepsze od poprzednich.

   pokaż wszystkie zwiń opinie
   5 2

   Napisz opinię

   Biofinity Energys 6 szt.

   Biofinity Energys 6 szt.

   Wybierz parametry soczewek

   Lewe oko

   Prawe oko

   Kupując więcej oszczędzasz czytaj więcej

   113,99 zł

   • Producent Cooper Vision
   • Kategoria Soczewki miesięczne
   • Sztuk w opakowaniu 6 szt.
   • Stopień uwodnienia 48%.
   • Moc 12,00 do +8,00
   • Średnica 14,0
   • Krzywizna 8,6
   • Materiał Comfilcon A
   • Wysyłka 1-5 dni roboczych
   IlośćRabatOszczędzasz
   2 2,00 zł 4,00 zł
   4 4,00 zł 16,00 zł

   Biofinity Energys 6szt - to nowoczesne soczewki kontaktowe wyprodukowane przez lidera na rynku optycznym- firmę Cooper Vision. Ich okres użytkowania wynosi 30 dni, co ważne można je nosić w trybie dzień i noc. Takie rozwiązanie (Day&Night) eliminuje konieczność czyszczenia soczewek kontaktowych w specjalnych płynach pielęgnacyjnych. Warto zaznaczyć, że w przypadku, gdy użytkownik decyduje się na zdjęcie soczewek kontaktowych np. w nocy, powinien on zdezynfekować i umieścić je w specjalnym pojemniczku z płynem.

   Biofinity Energys zostały wykonane z wysokiej jakości tworzywa – Comfilcon A, który jest niezwykle elastyczny, dlatego idealnie dopasowuje się do każdej gałki ocznej. Na uwagę zasługuje również innowacyjna konstrukcja sfery optycznej – Digital Zone Optics ™, dzięki której soczewki są bardzo wygodne, a ich noszenie nie powoduje uczucia dyskomfortu. Ponadto Digital Zone Optics™ umożliwia swobodne przenoszenie wzroku np. z dali do bliży, z przedmiotu na przedmiot, co bardzo ułatwia codzienne funkcjonowanie.

   Stopień uwodnienia soczewek Biofinity Energys wynosi 48 %, a specjalna technologia użyta w procesie ich produkcji - Aquaform ®- zapewnia doskonałe nawilżenie gałek ocznych, eliminując w ten sposób częstą bolączkę użytkowników szkieł kontaktowych, a mianowicie pieczenie i zaczerwienienie oczu.

   Soczewki Biofinity Energys posiadają wiele zalet. Wśród najważniejszych atutów soczewek Biofinity Energys należy wymienić wyeliminowanie uczucia zmęczenia oczu, powodowanego wielogodzinnym wpatrywaniem się w monitor komputera lub smartfona, dlatego polecane są one szczególnie pracownikom biurowym, bankierom, informatykom, osobom lubiącym gry komputerowe itp.

   • gratis od: 2 opakowań
    + Płyn All In One Light 60ml. - GRATIS

   Napisz opinię

   Kupując teraz ten produkt otrzymasz 113 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 113 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1.13 %.

   Do NOT follow this link or you will be banned from the site!