Air Optix Aqua Multifocal 6 szt.

Air Optix Aqua Multifocal 6 szt.

Opinie

Soczewki sprawdzone - polecam

Uważam, że każdy powinien dopasować soczewki do swoich potrzeb i oczu ponieważ z doświadczenia wiem że dla jednych soczewki są rewelacyjne z kolei u drugich te same soczewki nie sprawdzają się. Dlatego warto szukać i sprawdzać, ja dopiero za 3 razem trafiłam w odpowiednie ale było warto szukać.

Polecam spróbować a nie zawiedziecie się.

Jakość i komfort noszenia - pierwsza klasa !

Moje pierwsze i jakże trafione soczewki :) Myślałam że będę czuła dyskomfort a tu Bardzo Miłe zaskoczenie są świetne !!!!

Jednym słowem świetne soczewki, komfortowe rozwiązanie. Świetny sklep, bardzo duży wybór soczewek.

Soczewki dzięki którym czuje się komfortowo. Zdecydowanie polecam

Dla mnie problem z ostrym widzeniem z bliska był nie do przeskoczenia ale od kiedy zaczęłam stosować te soczewki mam problem z głowy. Dodatkowo cieszy fakt szybkiej dostawy

TE SOCZEWKI DZIAŁAJĄ CUDA . WARTE POLECENIA

pokaż wszystkie zwiń opinie

Napisz opinię

Air Optix Aqua Multifocal 6 szt.

Air Optix Aqua Multifocal 6 szt.

Wybierz parametry soczewek

Lewe oko

Prawe oko

Kupując więcej oszczędzasz czytaj więcej

149,99 zł

Napisz opinię

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 149 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 149 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1.49 %.

Produkt występuje w nowej szacie graficznej. Jest to dokładnie ten sam oryginalny produkt co wcześniej.

Jeżeli masz problemy z ostrym widzeniem przedmiotów z bliska i problem ten postępuje wraz z wiekiem to dotknęła cie prezbiopia. Dzięki soczewkom Air Optix Multifoacal, produkowanym przez firmę Ciba Vision  problem ten zostanie rozwiązany.  Pozwalają one bowiem zachować ostrość wzroku przy obserwacji w strefie bliskiej, pośredniej jak i dalekiej.

Soczewki te charakteryzują się dużą przepuszczalnością tlenu (do 7 razy więcej niż tradycyjne soczewki). System nawilżający AQUA gwarantuje wysoki komfort użytkowania, natomiast unikalna substancja tworzy na powierzchni soczewki powłokę ułatwiającą mruganie.

Przelicznik dodatku: Dodatek Oko dominujące Oko nie dominujące do +1.0 LO LO +1.25; +1.5 MED MED +1.75; +2.0 MED HI +2.25; +2.5 HI HI

  • Producent Alcon
  • Kategoria Soczewki progresywne
  • Sztuk w opakowaniu 6 szt.
  • Stopień uwodnienia 33%
  • Moc -10,00 do +6,00
  • Średnica 14,2
  • Krzywizna 8,6
  • Materiał Lotrafilcon B
  • Wysyłka 1-5 dni roboczych